2737
2734

سلام دوستان تا حالا خودتون یا اطرافیانتون اینکارو کرده؟   منظورم این نیست که با هر کسی تن به ازدواج بدی ولی دلیلش این باشه بخاطر اینکه تو خونه  پدری آرامش نداری و شرایط سخت وآزار دهنده ای داشته باشی بخوای ازدواج کنی 

اگر اینکارو کردید بعد ازدواج چه تغیرات خوب یا بدی براتون بوجود اومده نظر و تجربتونو بگید لطفا 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه من بودم نمیتونسم چطور ادم‌میتونه مادرشو مثلا با شرایط بد خونه تنها بزاره و بره؟ همیشه برام سوا ...

ازدواج کردن که به معنای کلا از خانواده بریدن نیست جانم مشحصه که همیشه به فکرشون هستی

یکی از آشناهای ما دایما باباش و داداشاش باهم دعوا میکردن و آبروریزی میکردن اونم ازواج کرد الان خیلی راحته شوهرشو خیلی دوس داره بیچاره مادرش از دست پسراشو شوهرش دق کردو مرد

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
من اینکارو  کردم  ولی  پشیمونم جهنم خونه پدری بهتره با  از  بودن  با ...

قبلش شوهرتو نسنجیدی؟ چجوری ازدواج کردی ؟ تو چه شرایطی بودی

2738

استارتر عزیز

به این موضوع فکر کن که خونه پدری و با وجود عزیزانت ترک کنی و با کسی ازدواج کنی که مثلا شما رو نجات داده

به این موضوع فکر نمی کنی که اون آقا مشکل داره یا نه ؟

خانواده اون آقا براتون مشکل ایجاد کنه یا نه ؟

من متاهل هستم ولی اگه مجرد بودم و شرایط خانواده ام سخت بود به هیچ عنوان نمی تونستم مادرمو تنها بزارم

یکی از آشناهای ما دایما باباش و داداشاش باهم دعوا میکردن و آبروریزی میکردن اونم ازواج کرد الان خیلی ...

منم اگه نرم ازین خونه دق میکنم😑  تنها راهش هم ازدواجه

استارتر عزیز به این موضوع فکر کن که خونه پدری و با وجود عزیزانت ترک کنی و با کسی ازدواج کنی که مثلا ...

از نظر من ازدواج ترک کردن نیست چون نمیشه هیچوفت از خانوادت بگذری منم حاضر نیستم بخاطر این شرایط با هر کسی ازدواج کنم اما تا کی ؟ ینی تا اخر عمرت باید پاسوزه خانوادت باشی؟ پس زندگیه خودت چی؟ 

منم اگه نرم ازین خونه دق میکنم😑  تنها راهش هم ازدواجه

خیلی دقت کن از چاه به چاله نیفتی. آدم تحت فشار شاید نتونه تصمیم درست بگیره.

ان شاالله دلت و زندگیت غرق آرامش باشه

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
خیلی دقت کن از چاه به چاله نیفتی. آدم تحت فشار شاید نتونه تصمیم درست بگیره. ان شاالله دلت و زندگیت ...

ممنون عزیزم چشم حواسم هست

2706