2737
2739

سلام خانوما من الان ۱۲ روزه زایمان کردم بچه اولم هس قبلش یه زایمان زودرس داشتم ک بعد۳۱ روز بچم فوت شد دکتر شدید سفارش میکرد ک بچت رو مراقب باش نخوابه رو بینی و...منم از همون زمان شدیددد ترس دارم الان اومدم خونه مامانم اینا ولی جرات ندارم حتی یه ثانیه چشم روهم بزارم میترسم بچم یهویی زبونم لال بالا بیاره یا ...بابا و مامانممو میزارم بالاسرش ک نگاش کنن خودمم هرده دقیقه یکبارگوشبمو تایم گذاشتم بیدارشم نگاش کنم.توروخدا یه چیزی بگین والا من از این ترس راحت بشم نمیشه خیلی اینجا بمونم شوهرم خونه تنهاس

وا اینطوری که از پا در میای!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

عزیزم اینو بدون زندگی ما دست اون بالاییه

الان که اولشه بعدا که بزرگتر بشه راه میفته کلی میفته زمین ولی هیچی نمیشه چون خدا خودش هواشونو داره بچه اولت هم سرنوشتش همین بوده که زود پر بکشه

نمیگم مواظبش نباش ولی زیاد خودتو اذیت نکن بسپرش به خدا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اینجوری خودت رو م کشی. چند تا راهکار هست اگر اونارو رعایت کنی دیگه نباید انقدر خودت رو اذیت کنی. 

نی نی حتما طاقباز بخوابه. (میشه چند درجه سرش بالاتر باشه مثلا زیر تشکش ، سمت سرش، یک پتو خیلی نازک بذاری)

اصلا تو گهواره یا تختش هیچی به جز یک تشک نباشه. هیچیییی نباشه حتی بالشتک های دور تخت

تشک نی نی طوری نرم نباشه که سرش بره فرو تو تشک. نسبتا سفت باشه

شبا تو اتاقی که سیگار کشیده میشه یا دود هست نخوابه. دود حتی بوی اسفند هم هست

رو بچه پتو ننداز. یک پتو هایی هست میگن بهش کیسه خواب بچه یعنی بچه میره توش دستاش می مونه بیرون. از این ها تنش نکن به جای پتو 

دیگه نگران نباش عزیزم 

تنش کن به جای پتو اشتباه تایپی نوشتم 

اخه‌من‌شنیدم‌ نوزاد‌‌تازه‌به‌دنیا‌اومده‌  رو‌ نباید‌ زیر‌سرش‌بالش‌گزاشت‌.

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2738
عزیزم اینجوری خودت رو م کشی. چند تا راهکار هست اگر اونارو رعایت کنی دیگه نباید انقدر خودت رو اذیت کن ...

ممنونم عزیزم....همش فکر اینم نرم خونمون همیشه همینجا بمونم از طرفیم ماشالله انقد ماجراهای خیانت تو نی نی سایت خوندم بخودمم مشکوک شدم😂

ممنونم عزیزم....همش فکر اینم نرم خونمون همیشه همینجا بمونم از طرفیم ماشالله انقد ماجراهای خیانت تو ن ...

عزیزم می فهمم چی میگی. ولی واقعا این چند مورد رو رعایت کنی خیلی خیلی زندگی برات آسون تر میشه. 

2706