2737
2739
عنوان

آیا من حق دارم از کار خواهر شوهرم ناراحت بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا از خواهر شوهرت ناراحت شدی؟!  من متوجه نشدم

چون شوهرم قبلن زمینو دیده بود

به نظرم دید پسرم خوابه و نمیتونم برم از فرصت استفاده کرد اینو گفت

اخه خونواده و فامیلای شوهرم خیلی از با هم بودن منو شوهرم ناراحت میشن

2738

خب مردا بیشتر همینجورین شوهرمنویه کارو صدبار بگم نمیکنه ولی تا خانوادش میگن میپره عادت کردم حرص میخورم ولی یادم میره. ول کن تو خودتو بچسب دنیا دو روزه غصه هیچیو نخور 

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
احساس میکنم منو همش داخل کاراشون حساب نمیکنن

عزیزم شوهرت احتمالا حساس شده ببینه زمینه خواهرش کجاست چه موقعیتی داره.حتما کرماش نذاشته بشینه مطمئن باش 😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
احساس میکنم منو همش داخل کاراشون حساب نمیکنن

عزیزم اگه همیشه فکر کنی اونا خانوادت نیستن و به واسطه یک امضا یک فامیلیت دوری باهات پیدا کردن از طرفی عزیز شوهرتن دیگه انقدر حساس نمیشی

توقع داری برای تو هم خواهر باشه؟ هیچ وقت نمیشه اگرم بشه با دخالتاش کفرتو در میاره بزار همون دور دورای ذهنت بمونن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706