2737
2739
عنوان

سال نو

68 بازدید | 6 پست

🔴سال نو شده...

💚  باباتو 💚

بغل کن، چاییشو بده دستش، بگو از تجربه هاش بگه. حرف بزنه وخاطراتش رو بگه. گاهی هم دستاش رو ببوس. بگو که بودنش سال قبل بزرگترین قوت قلب دنیا بود و آرزوته همیشه زنده باشه

💛مامــانتو💛

کاری کن پیش دوستاش پُزتو بده، کیف کنه از داشتنت. ازش بخواه دعات کنه وگاهی یواشکی دستاشو ببوس. بهش بگو که سال قبل با دعاهاش سخت ترین قفل های زندگیتو وا کرد...

💖همسرت 💖

رو بغل کن بهش بگو چقدر دوستش داری، اگه از دستش دلگیری به این فکر کن که اون توی تمام آدمای دنیا تو رو برای ادامه زندگی انتخاب کرده،

پس ببوسش، ازش تشکر کن و بهش بگو  میدونی خیلی تلاش میکنه؛ بگو با بودنش قلبت آرومه...

💜بچت💜

رو روزی هزار بار ببوس و بغل کن. چون فقط و فقط با بودن تو و بوسه ی تو دنیاش قشنگ میشه! بهش بگو که چقـــدر با اومدنش زندگیتو خوشگلتر کرده. 

❤️با خواهرت❤️

بغلش کن، ببوسش؛ حمایتش کن، دلگرمش کن، بگو که سال قبل چقدر دلگرمت کرده و چراغ دلت را روشن کرده...

‏🧡داداشتو 🧡

محکم بزن به سَر شونش و بگو مخلصیم، هواشو داشته باش؛ بهش بگو که تکیه گاهته و بهش می بالی. بگو سال قبل بارها و بارها دلت به بودنش خوش شد...

💙دوستت💙

اگه تنهاست، اگه غم داره تو دلش، اگه کنارت نیس، تو هواشو داشته باش و تنهاش نذار. بهش بگو که دوست، بعد از یه سال، میشه عضو خانواده... بهش بگو چقدر دوسش داری...

👈 باور کنیم 👉

روزی هـــــزار بار میمیره، کسی که فکر میکنه برای کسی مهم نیست... هوایِ هم رو داشته باشیم و به هم بگیم احساس قلبمونو... دنیا اینجوری حتما بهـــــتر میشه ...

شاید یه روز دیگه وقت نباشه...

شاید ما نباشیم...

شاید هم اون نباشه...

و دیدنش آرزومون بشه‌...

وقت کمه. زندگی کوتاست !!! مثل سالی که گذشت... مثل سالی که تازه اومده و تا چش هم بزنیم، تمومه. لحظه ها را دریابیم🍃🌹

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
فک کردم نوشتی  داداشتو محکم بزن تو سرش...حیف شد😐

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متن بسیار زیبایی بود  متشکرم  سال خوبی داشته باشید

سپاس    همچنین شما .  سال خوب و خوشی داشته باشید. 

سپاس