2737
2739
عنوان

خواب

86 بازدید | 10 پست

تا حالا شده پشت سرهم خواب یک فرد خاص از زندگیتون رو که الان چندساله ندیدنش ببینین ؟ یعنی واسش اتفاقی افتاده یا اونم به من فکر میکنه؟ یا دلیل خاصی نداره؟؟

خدایا خودت راه درست رو بهم نشون بده.

اره من پشت سر هم خواب یکی رو میدیدم 

ولی خب تقصیر خودم بود همش بش فکر میکردم   

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره عموم  یعنی هر شب می اومد تو خوابم میگفت من و بابابزرگ تنهاییم تو رو بابابزرگ ندیده بیا بریم بیینیمش

از هفته بعدش درد داشتم دکترا تشخیص سرطانیو دادن که عموم هم داشت و بخاطرش فوت شد

3 ماه کارم همین بود می اومد تو خوابم تا اینکه جوابا اومد و گفتن سرطان رد شده دیگه هنوز نیومده

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738
اره عموم  یعنی هر شب می اومد تو خوابم میگفت من و بابابزرگ تنهاییم تو رو بابابزرگ ندیده بیا بریم ...

من شنیدم مرده ها روحشون آزاده و هراتفاقی بخواد بیفته اونا زودتر  خبردار میشن و تو خواب میان که بهت خبر بدن.

من شنیدم مرده ها روحشون آزاده و هراتفاقی بخواد بیفته اونا زودتر  خبردار میشن و تو خواب میان که ...

چی بگم والا

من اصلا عمو پدربزرگمو ندیدم چون  20 سال قبل از من عموم فوت شده و پدربزرگمم که بابامم کوچیک بوده کشته شده

ولی  خواب راحت یه نعمته واقعا 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
چی بگم والا من اصلا عمو پدربزرگمو ندیدم چون  20 سال قبل از من عموم فوت شده و پدربزرگمم که بابا ...

بازم خداروشکر به خیر گذشت دوستم ایشالله همیشه صحیح و سلامت باشین.

من در مورد خواب مرده اینجوری شنیدم که بهتون گفتم ولی نمیدونم خواب ادم زنده که میاد هی خواب آدم چه تعبیری داره!!!!!!!!