2733
2734

سلام دوستان خوبم. من باردارم و نی نی م دختره. مادرشوهرم از قبل بارداریم همه ش میگفت ایشالا خدا بهت دختر بده. همیشه میگفت منم خوشم نمیومد کسی بگه پسر بده یا دختر فرقی نداشت ولی چیزی نگفتم. جاریم یه دختر داره گفت من دعا کردم براش خدا بهش یه پسر بده مثل پسر خودم ایشالا و حامله شد و پسرم شد. بچه های جاریم سفید و بورن. حالا از وقتی من حامله شدم همه ش میگه سبزه ها بانمکن، من بچه های سبزه رو بیشتر دوس دارم،خواب دیدم بچه ت سبزه ی تنده و لاغر،منم قدم بلندم و گندمی م و یکم هیکلی و شوهرم قدش یکم بلندتر و متوسط و اونم گندمی، یبار در جوابش گفتم ممکنه شبیه خودم بشه دیگه یا باباش که هردومون تپلی بودیم بچه بودیم، گفت نه ایشالا ظریف بشه من خواب دیدم ظریف بوده و سبزه 😐 در ضمن من شوهرم وقتی اومده خاستگاریم مادرشوهرم گفته همع چیش خوبه ولی سفید نیس سبزه س😶 و گفتم من سبزه نیستم و فقط اون میگه سبزه😑 جاریمم سفیده و برادرشوهرم سبزه. هر دفعه به نحوی میگه واینکه من برام مهم نبوده الان رو اعصابمه واقعا اخه...گفتم یبار دیگه بگه جوابش رو میدم. اینم بگم شوهرم اینا خانوادتا کلا زیبا نیستن و خیلی معمولی ن ولی خدای اعتماد بنفسن

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
چه مسائل بی ارزشی رو برای خودتون بزرگ میکنید بخدا

اخه هر دفعه میگه من که ازش نمیپرسم برای منم مهم نبود از بس گفت رو اعصابم اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم والا الکی داری برای خودت دق درست میکنی ها 😐😐😐

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

این دفعه گفت بگو انشالله همین که خواب دیدی بشه این دفعه چندمه میگی فکر کنم منو میبینی یاد خوابات میفتی بذار دهنشو ببنده رومخی

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738
خخخ اینم مسئله اس که خاطرتو مکدر کنی؟دیگه هیچ اعصاب خردی نمونده ک بخاطر همچین چیزی ناراحت باشی.بگو ه ...

اره از بس گفته حساس شدم 

اهمیت نده

دختر من کپی منه با عکس بچگیام مو نمیزنه وقتی فک و فامیل میگن شبیه مادرشه مادر شوهرم عصبانی میشه و میگه نه خیر شبیه پسرمه

عین بچه ها لج میکنه

منم اهمیت نمیدم بهش نمیخام حس کنه چه پخی شده که میتونه منو حرص بده

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

خب ميگه سبزه بهتره كه مشكل كجاس؟ميخواد شما ناراحت نشي

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2706