2737
2734
عنوان

دوستان فانتزی اردواج با کدوم ادم معروفو داشتین؟😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 30893 بازدید | 900 پست
من ک بهش فکرم کنم ایدز میگیرم

وااای فکرشم اذیتم میکنه چندش

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ نه. من چندسالیه هی میگفتم این اریا عظیم نژاد کیه اخ هررر فیلمی میدیدم اهنگسازش این بود..تا اینکه ...

😂😂😂😂

چش ریزه جذاب کی بودم من 😍😎😎

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2731
2738
😂😂😂😂 چش ریزه جذاب کی بودم من 😍😎😎

لبش یجوریه

انگار ک با دندونش کشیده برده داخل

لب پایینیشو میگم

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤

اون بالا از فانتزیای اولم گفتم. 

دوران جام جهانی و جام ملتها این افراد دوره ای تغییر میکردن.

یه مدت بوفون یه مدت کلوزه  بعد مورینتس یه مدت فرانچکسو توتی و الی ماشاالله . خلاصه یه وضعی بود

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
لبش یجوریه انگار ک با دندونش کشیده برده داخل لب پایینیشو میگم

انگار رژشو پاک کرده 🤣ولی تهش مونده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
میگم ولی بهم نخندین. با فرامرز خودنگاه داور مسابقه مردان اهنین. یه مدتم مهراب فاطمی قهرمان اون مسابق ...

وای مهراب فاطمی

یادش بخیر چقدر این مسابقات و دوست داشتم.. هعیییی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

مجید اخشابی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
انگار رژشو پاک کرده 🤣ولی تهش مونده

خخخخخخ

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
2706