2733
2734

شوهرم برا تمکین شکایت کرده

چند روز دیگه دادگاهه

میگم به قاضی که بداخلاقه شوهرم دست بزن داره به شدت فحاشی و توهین و تحقیر و می‌کنه ضبط صدا روی گوشیم گذاشته و مکالماتم ضبط می‌کنه خرجی کم بهم میده بی مسعولیته 

ولی جدای این اخلاقاش خیانت می‌کنه با زن شوهر دار دوسته مدرک داشتم چون گوشیم رو شکست از دست رفتن فقط یک شماره ازش دارم که خاموش کرده

اما چند تا اسکرین شات از دوست دختر سابقش دارم که بین حرفاشون نشونه هست که پای زن شوهر دار ویژه با یک عکس نا جور از دختره

پیج خوشمزه من @angel__dessert

چجوریه مگه عکسه؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوریه مگه عکسه؟

یک عکسش محجبه اس

ولی یکیش دراز کشیده یقه لباسشویی کشیده یه ور سینه اش بیفته بیرون

شوهرم استیکر بوس و بغل فرستاده براش

یعنی میخام بمیرم وقتی می‌بینمش

از بس که دختره رشته و حال بهم زن

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2738
2706