2733
2739

بچه مسئولیته

اگه  درخودت نمی بینی این توانایی رو بچه نیاری بهتره تا بچه رو ول کنی خودش تو کوچه بزرگ شه

منظورم از مادرای بی خیاله که یکسره بچشونو میندازن گردن این و اون

که کارشو بکن. خودشون برن گردش و خواب 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر شرایط مالی نیست  با همسرم رابطمون خوبه مشکل نداریم  از ایندش میترسم از جامعه

منم منظورم همون بود

اینده بچه باید تامین باشه

همه چی فقط پدر و مادر نیستن

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
بچه ندارم ۲۵ سالمه 

اگه شرایطه مالیت خوبه و با شوهرت رابطتت خوبه یکی رو باید حتما داشته باشی.دیگه فقط یکی بیار

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2731
بخاطر شرایط مالی نیست  با همسرم رابطمون خوبه مشکل نداریم  از ایندش میترسم از جامعه

دقیقا مثل من،من یه دختر6ساله دارم بخاطر شرایط جامعه نمیارم اگه شرایط عوض میشد قطعا بچه دار میشدم

اگه تنها  دلیل ترس باشه اینطوری باید کلا زندگی رو گذاشت کنار از صبح تا شب هزار جور خطر و مشکل برای انسان هست این قانون طبیعته 

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
اشتباهه  زمانی اینو میفهمین ک دیر شده  مرد ها سنشون ک بالاتر میره فراموشکارتر میشن  ...

جمله اخرت رو يبار ديگه توضيح ميدي؟🤔

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738
اگه تنها  دلیل ترس باشه اینطوری باید کلا زندگی رو گذاشت کنار از صبح تا شب هزار جور خطر و مشکل ب ...

اخه من میگم کمبود ادم نداریم که من بچه دار شم 

خودم دلم میخواد ولی احساسی تصمیم نمیگیرم 

نميدونم نظر بدم يا ندم ولي اگه ب خدا اعتقاد داري ك از خدا مهربونتر ك نيست هست؟ پس نميخواي بگي از خدا بيشتر نگران ايندشي؟؟ اتفاقا مشكلي ك ندارين شما چ مالي چ شخصي شما بچه دار نشي از اونايي ك مشكل دارن چ انتظاري ميشه داشت 

در كل اميدوارم بيشتر راجبش فكر كني اگه بچه نميخواستي بهتر بود اساسا ازدواج نكني 

رها هستم ☺️
اگه تنها  دلیل ترس باشه اینطوری باید کلا زندگی رو گذاشت کنار از صبح تا شب هزار جور خطر و مشکل ب ...

دقیقا درست میگی

ینی چی ک میگین بخاطر مشکلات جامعه بچه نمیاریم😕والا اینجوری ک باید تا اخر عمر بی بچه بمونید😕نمیتونم دزک کنم معنی حرفاتونو دوستان

واسه من 4 تا رو شاخشه😆خدا بخواد بیشترم میارم😆

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤
بچه مسئولیته اگه  درخودت نمی بینی این توانایی رو بچه نیاری بهتره تا بچه رو ول کنی خودش تو کوچه ...

حرف دل منو زدی

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706