2733
2739
عنوان

دختر ١٨ ساله اينقدر سليطه ميشه؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رد دادن مردم 😑

ميدونه من دانشگاه درس ميدم حق التدريسي البته!

هي موقع برنامه عصر جديد به اون داوره ميگفت استاده ديگه نميفهمه استاده!!!!!😐 با لحن هاي بديااااا. باباشم تكرار مي كرد.

يه ذره مراعات زبونشون رو ندارن. با حرص ميگفتا.

ميدونه من دانشگاه درس ميدم حق التدريسي البته! هي موقع برنامه عصر جديد به اون داوره ميگفت استاده ديگ ...

بچه اس احمقه لوس و خودخواهه معلومه 

میفهممت چی میگی عین خیالت نباشه تو هم دیگه تحویلش نگیر

بچه اس احمقه لوس و خودخواهه معلومه  میفهممت چی میگی عین خیالت نباشه تو هم دیگه تحویلش نگیر

نهديگه محلش نميزارم.

جالبه برام خانوادش بي ادب تر از خودشن! من اگه سن اين بودم اينحوري رفتار مي كردم باهام برخورد مي كردن!

اينا ولي زن و شوهر هم ادب ندارن بچشون هم وحشي بار اومده.

2738
دیگه اصلا نگاهشم نکن فک کن روحه  هم اینو تو ظاهر نشون بده هم تو وجود خودت پاکش کن

اخه عزيزم مي دوني مادر بيشعورش هم هست. 

فقط خودش نيست كه!

اما ديگه به اونم محل نميزارم!

نميدوني امروز چقدر مادرش اذيتم كرد!!!! ديوانن واقعا. 😦

ميدونه من دانشگاه درس ميدم حق التدريسي البته! هي موقع برنامه عصر جديد به اون داوره ميگفت استاده ديگ ...

ولش کن هم احمقه هم حسود. اصلا بهش توجه نکن. متاسفانه  با غیبت ها و بدگویی هایی که از شما کردن پیشش مغزش شست شو پیدا کرده. هر وقت زبون درازی کرد محکم جوابش رو بده. تا دیگه جرأت نکنه وراجی کنه. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706