2733
2734

خدایی نکرده تلفات جانی داشته تا الان؟

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشنیدم جانی رو. ولی مالی خیلی خیلی خسارت داشته 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2728
برای چی؟؟؟

چی برای چی!؟!

خب میخوام بدونم

هرچی سرچ‌میکنم اطلاعی بدست نمیارم

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

کلاله و مینودشت هر کدوم یه بچه موندن زیر آوار بنده های خدا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
نشنیدم جانی رو. ولی مالی خیلی خیلی خسارت داشته 

اره‌متاسفانه 😔

آره فک کنم تا ظهر من تو خبرا شنیدم دوتا شمال کشور دوتاهم خراسان شمالی😔😔😔😔😔

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
اینترنت کجابوده اونجا

بعضی شهرا هست

یا که کوچ موقت کردن به اطراف

بله چند نفر تو مازندران و گلستان فوت کردن

ای وای😔😔😔😔😔

😭😭😭😭

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

وای خدا 😭😭😭😭😭

2706