2737
2734
عنوان

بچه دار نشدن

229 بازدید | 23 پست

سلام  تبریک سال نو سه ساله که رفتم سر خونه زندگیمون بچه دار نمیشم شوهرم  میگه بچه میخوام میگه میخوام سرت هوو بیارم چیکار کنم زود باردار بشم من هنوز تازه ۴ماهه رفتم توی  ۱۸ سال خیلی نگرانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

18 سالللل

خو بربد دکتر شاید مشکل خودش باشه . 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
2738

عزیزم سنت خیلی کمه کاش باشوهرت صحبت کنی راجع به سن کمت اما اگه اصرار داره حتما خودتو برا بارداری آماده کن وبعد باردارشو از مشکلاتش بدون واقدام کن 

بعدم ببخشید به همسرتون بگین این نگاه به همسر وزندگی درست نیست این حرف واین کلمه باعث کدورت میشه 

میشه بگی چرا انقدر زود ازدواح کردی و چقدرم عجله به خرج دادی برای بچه دار شدن تو خودت بچه نیستی اخه؟

عزیزم رسم و رسومات خانواده ها متاسفانه .خواهرم خودم ۱۵ سالش بود با گریه ازدواج کرد۱۷ هم مامان شد.خانواده ما زود شوهر میدن از اونورم میگن زودی بچه دار شین.

عزیزم رسم و رسومات خانواده ها متاسفانه .خواهرم خودم ۱۵ سالش بود با گریه ازدواج کرد۱۷ هم مامان شد.خان ...

چقدر بد

شرمنده اینو میگم مگه دخترشون از بوته به عمل میاد که تو این سن شوهر میدن

گناه  داره بخدا

2706