2737
2734

یکی از نزدیکانم خیلی گرفتاره واز لحاظ مالی ضعیفه خیلی دلم میسوزه براش و غصه میخورم... 

حتی دلم نمی خواد باهاش رفت وآمد کنم حس میکنم از وضعیتش خجل هست... در حالیکه قلبم براش آتیش میگیره... 

کسی هست چنین وضعیتی اطرافش باشه.... 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هم از لحاظ مالی وسلامتی و روحی گرفتاره فقط خدا میتونه کمکش کنه با کمک من واقعا مشکلی ازش حل نمیشه، حداقل شما براش دعا کنید.... 

خیلی دلم براش میسوزه

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

😐😐😐😐😐دنیای اطرافم فقیر زیاد هست با وضع اسف بار اما توی این سایت اصلا نیست همه کسایی که من دیدم پولدار و لاکچری ان نمیدونم شاید اطراف من دروغ میگن بازم خداروشکز که اینجا تو این سایت بیشتریا وضعاشون خوبه 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738

منم اصلا دوست ندارم بااونایی که خیلی فقیرن روبرو بشم چون تا مدتها افسرده میشم واز زندگی می افتم

نه حالا خودم وضعم زیاد خوب باشه نه 

من معمولی ام 

بهشون درحد توان کمک میکنم اما دیدن وضعشون حالمو خراب میکنه

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
😐😐😐😐😐دنیای اطرافم فقیر زیاد هست با وضع اسف بار اما توی این سایت اصلا نیست همه کسایی که من دیدم ...

کاش در واقعیت هم همینطور باشه وکسی گرفتار نباشه 

هم از لحاظ مالی وسلامتی و روحی گرفتاره فقط خدا میتونه کمکش کنه با کمک من واقعا مشکلی ازش حل نمیشه، ح ...

کمکش کن رنجش.کمتر شه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ما زياد داريم ولى وقتى كاملا در جريان زندگيشون قرار ميگيرم، خيليم دلم نميسوزه. به نتيجه ميرسم كه اگه مهارت زندگى رو بلد باشن و دخل و خرجشونو درست كنن، اينجورى نيستن

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

همینه،هیچکی دل و دماغ رفت و امد با ادم ندارو نداره همینجوری اونام کم کم تَرد میشن،همه فقط بچسبن به لااکچریاو پولدارا😏

یه موقعی میگفتم این روزایه سخت میگذرون و راحت میشم، روزایه سخت گذشتن ولی درد و خاطرشون لحظه به لحظه با منه
همینه،هیچکی دل و دماغ رفت و امد با ادم ندارو نداره همینجوری اونام کم کم تَرد میشن،همه فقط بچسبن به ل ...

نه عزیزم  متوجه منظورم نشدی میگم حس میکنم اون اذیت میشه وخجالت میکشه از وضعیتش 

2706