2733
2739
عنوان

حق با منه یا شوهرم ؟

327 بازدید | 19 پست

شوهرم نه رمز گوشیش ميگه نه رمز کارت عابر بانکشو، هر وقت هم میگم بین زن و شوهر نباید مخفی کاری باشه، قبول نمیکنه، در حالی بین خواهرام و شوهراشون یا داداشام و زنشون اینجوری نیست و رمز همو میدونن، منم همیشه رمز گوشیمو به شوهرم گفتم، حالت بگید حق با منه با زیادی حساسم؟ شوهر شما چه جورین تو این قضیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رمز گوشیو مطمئن نیستم چون توی گوشی فرد اطلاعاتی از دیگران ممکنه باشه که قرار نیست همسر بدونه.ولی در مورد رمز عابر حق با شماست

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار

مال من در مرحله دوست پسر بودنه هنوز

رمز گوشیش با رمز گوشی من یکیه

رمز کارت بانکیش هم جلوی من به فروشنده ها گفته چندبار

به کارت بانکیش کاری ندارم ولی گوشیشو صدبار چک کردم کلا سرم اون توئه و به نظرم گوشی آدمی که سینگل نیست اصلا وسیله شخصیش نیست و جزو حریم شخصی ب حساب نمیاد 

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

شوهر من وقتی گیر میدادم رمز گوشیتو بگو نمیگفت از وقتی بیخیال شدم اونم دست از لجبازی برداشته رمزاشو میدونم

همیشه میگفت بهم توهین میشه وقتی میپرسی و اصرار میکنی بدم میاد اعتماد نداری

من مشکلی ندارم چون چیزی واسع مخفی کاری ندارم ولی اون نمیخواد من بدونم تو گوشیش چه خبره، حتی میره حموم میذاره رو حالت هواپیما که زنگ نخوره یا پیام نیاد، هر وقت هم اعتراض میکنم ميگه حساس شدی خبری نیست 

2706