2733
2739
عزیزم اصلا نمیشه. اصلا مادرم زندگی‌مونو به هم میریزه اگه ببینه قصدم فاصله گرفتنه. قبلا امتحان کردم. ...

خیلی قدرشو بدون واقعا مردی با این کمالات و فهم کم پیدا میشه تا جایی ک امکان داره ارتباطتتو کم کن باهاشون تا زندگیت همینجوری سرجاش بمونه من خیلی دارم از این موضوع رنج میبرم خیلی بدام دعا کنین ک چند روز دیگه ک رفتیم شهرمون شوهرم بره با مادرم آشتی کنه

شوهرمن چیزی نمیگه اصلا خیلی دلش بزرگه خودمم دوس ندارم برم خونشون با بچمونم همینطورن هرگز نمیبخشمش ...

خوشبحالت ک همچین شوهری داری شوهر من اگه اونجوری بود همه رو بیخیال میشدم میجسبیدم ب شوهرم و زندگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید دوستانی که میگن مادرشون با داماد خوب نیس از همون موقع خواستگاری باهاش موافق نبودن و بدون موافقتشون خودتون خواستید ازدواج کنید یا بعدا مشکلاتی به وجود اومد که رابطشون بد شد؟

2728
ببخشید دوستانی که میگن مادرشون با داماد خوب نیس از همون موقع خواستگاری باهاش موافق نبودن و بدون مواف ...

من اول بابام مخالف بود مامانم خنثی

انقدر نذرونیاز کردم بابام نه نیاره خخخخ

اصلاخودمونم باورمون نمیشه بابام سکوت کرد و عقد کردیم

بعدش میگفت نمیدونم چرا دهنم بسته شده بود

باید جدا شی

نشدم

2738
مثلا گیر داده چرا اون روز تو رفتی میوه خریدی؟! چرا فلان روز تو جارو زدی؟! مگه شوهرت چلاقه. چرا فلان ...

خب برای مامانت توضیح بده که اعصابشو سر این چیزای الکی خرد نکنه و مرتب بگو خیلی از شوهرت راضی هستی و خوشبختی...شوهرت احترام مادرتو داره؟

نه داماد

مادر من 

از اول خوشش نیامد و حتی یک بار گریه کرده بود پیش خاله م اینا که این پسره این طوریه و..(که البته بعدها دیدم حق بامادرم بوده)میخواستن یه جوری کنسل کنن موضوع رو ولی فکر کرده بودن که من مهم هستم و به تصمیمم احترام گذاشتن 

ولی الان میگم که کاش به هم زده بود مادرم

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2706