2733
2739
عنوان

خوشگلا بیاین

254 بازدید | 24 پست

واس تولدم چی بپوشم؟؟

عکس دارین بزارین واسم زنونه نباشه ها

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

همه خانومین؟! 

شلوار فاق بلند از اینا که کمرش گره میخوره با یه نیم تنه که تا بالای شلوارت بیاد....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
☹️یک عدد زشت اورجینال استم ، یه گوشه میشینم موزمو میخورم ، تازه موزم خودم آوردم☹️☹️🍌🍌

آخی منم یه عدد چاقالوی نیمه خوشگلم منم میشینم پیشت یه موزم به من بده  

این نیز بگذرد...                                   
☹️یک عدد زشت اورجینال استم ، یه گوشه میشینم موزمو میخورم ، تازه موزم خودم آوردم☹️☹️🍌🍌

ژووون به منم بده 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

موز و  تو برداشتی هرچی تو یخچال میگردم نیست😱

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
2738
آخی منم یه عدد چاقالوی نیمه خوشگلم منم میشینم پیشت یه موزم به من بده    

🤣🤣🤣🤣

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

موز گرونه نیار بقیم دلشون میخاد لباسو بگو

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
😂😂دوتا داشتم دادم نفر قبل☹️☹️🍌رفتم از سوپری دوباره گرفتم بفرمایید😆😆

مهربووون کی بودی توووو😂😂😍😍😍😍

موز و  تو برداشتی هرچی تو یخچال میگردم نیست😱

آقا دس ب موزا نزنین گرونه بزور دوتا دونه خریدم همه رو خوردین  

2706