2737
2734
عنوان

کتاب رده سنی ۳ تا ۶سال

165 بازدید | 9 پست

تو این تاپیک کتاب های مناسب رده سنی ۳ تا ۶ سال رو معرفی میکنیم. میخوایم از تجربیات هم استفاده کنیم.دوست دارم فقط من فعال نباشم و همه ی دوستان کتاب های مفیدشون رو بگن. اگر هم انتقادی دارین من پذیرا هستم

قبلا تو یک تاپیک به کتاب های رده سنی نوپا و ۰ تا۲ سال پرداختیم. این تاپیک برای بچه هایی که به عبارتی هنوز توانایی خوندن مستقل رو پیدا نکردن.

این تاپیک به درخواست دوستان تشکیل شد

بچه ها اگر موافق باشید در اولین فرصت یک تاپیک درباره نحوه صحیح کتابخوانی باز کنیم. البته داشتم فکر میکردم حالا که عیده و همه میخوان به مسافرت برن یه تاپیک مسافرتی برای کسانی که با بچه به سفر میرن باز کنم. هرجور شما دوستان دوست داشته باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کتاب آبی کوچولو و زرد کوچولو

آبی کوچولو و زود کوچولو با من دوست هستند. روزی آبی کوچولو  در غیاب پدر ومادرش به دیدن زرد کوچولو می رود. اما زرد کوچولو در خانه نیست. آبی کوچولو همه جا را به دنبال او می گردد.

دوستان این کتاب خیلی کتاب خوبیه و درباره تاثیر گرفتن از دوستان{به خصوص برای بچه های مهدکودکی}هست. زبان خیلی ساده ای داره و تصاویرش بسیار گویا ومشخص هستن.باعث میشه بچه ها بفهمن که دوستا از هم تاثیر میگیرن و باعث تغییر تو هم میشن!میتونین کتاب رو برای بچه ها بلندخوانی کنید و بعدش کلی راجبع دوستی و.... باهاشون حرف بزنید

از انتشارات علمی و فرهنگی و مترجمش هم طاهره آدینه پور 

کتاب آبی کوچولو و زرد کوچولو آبی کوچولو و زود کوچولو با من دوست هستند. روزی آبی کوچولو ...

متشکرم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738

سلام عزیزم..من پسرم ۴سال داره و مهدهم کلاتاحالانرفته کتابایی که گفتیدرونوشتم که تهییه کنم...خودم امروزدوتا مجموعه ی حواستو جمع کن-مجموعه فسقلی ها جلد۱تا۳۰-فلش کارت اموزش رنگ به زبان انگلیسی روبرای پسرم تهییه کردم فعلا میخواستم بدونم دیگه چه کتابهایی براش خوبه؟من پسرم خداروشکرهوش وخلاقیت خوبی داره اما علاقه ای به نقاشی ازخودش نشون نمیده من دوست دارم که تاحدودی علاقه داشته باشه تاسرگرم بشه