2737
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218407 بازدید | 15785 پست
سناریا مگه قراره اعلام کنی بهشون که بارداری؟! یا شایدم قبلا لو دادی!!! الان که دکترا آزمونش یکسان شده، استادها یه فرمی دارند که امتیازبندیش معلومه. مثلا مقاله ISI، JCR یا داخلی، خلاصه مقاله و این حرفا کلا امتیازبندیشون معلومه و سلیقه ای نیست، پس خیلی نمیتونند اعمال نظر کنند مگر تو اون نمره ای که برای خودشونه. این که حامله باشی برای رشته هایی مثل من که همش آزمایشگاهیه نه نظری، تئوری خیلی مهمه اما من دوستم حامله بود قبول سد چون دو سال اول که پاس کردن واحده و امتحان جامع و دفاع پروپوزال. من میکروب بوده رشته ام.

مرسی عاطفه جان برای خوشامدگوییت!
سلام ایسان جون و هدیه جون تولدتون مبارک ایشالا سال دیگه نی نی تو بغلتون باشه تولد بگیرین
ساناریا جون خیلییییییییی خیلیییییییییییی خوشگله لحاف نی نی مبارکش باشه ایشالا یه روزی خودت جهازشو اماده کنی دوباره عکسشو بزاری ما انگشت به دهن بمونیم درضمن ایشالا زودتر خانم دکتر شی عزیزم
راستی بچه ها من هنوز نمیدونم جفتم چه مدلیههههههههه یعنی کسی به من چیزی نگفت
اگه قرص مولتی پریناتال هم نتونستین پیدا کنید به دکترتون بگید چیز دیگه جاش بده.من چون قرصای گنده رو نمیتونم قورت بدم به دکتر گفتم به جای پریناتال بهم ب کمپلکس.فولیک اسید 1 میلی.با اهن داد.شربت کلسیم هم داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر دوستن

عاطفه جون..خوب خدارو شکر که دکتر هم نمیدونست جفت شناور چیه..وگرنه من به تخصص زنان زایمان خودم شک میکردم

...که چطور تا حالا همچین چیزی به گوشم نخورده!!

مینا جون...خوشحال شدم که دکتر بهت گفته مشکلی نداری..خدارو شکر...ایشالا که تا اخرش همینجوری بدون مشکل

برات همه چی پیش بره

ساناریا جون...ایشالا که فردا مصاحبه خوبی خواهی داشت..و میشی مامان ساناریای دکی

ماسیش جون...به نظر اینجانب ترکیب رنگ مشکی و قرمز شیکتر و قشنگتر میباشد!!

هدیه جون و ایسان جون...تولدتون مبارک باشه....چه تفاهمی..نینیهاتون هم هردو 14 هفته این!

عسل جون..خوش به حالت دیگه دغدغه انتخاب اسمو نداری..اسم انتخابیتو امام رضا هم تایید کرد...و خیالت راحته..فقط

اگه دختر شد نینیت ..میشی مثل ما!!..گیج میمونی چه اسمی بذاری!!

قو جون.....طاقباز نباید لالا کنی..خونرسانی به رحم کم میشه....اون کارتون موزی هم گفتم که..ماها که سزارینی هستیم

...سخته شبا هی نیم خیز بشیم که نینی رو تو گهواره دید بزنیم...اینجوری راحت صورتش پیداس..بعد دو ماهگی میتونی

بذاریش تو گهواره....گهواره پسر من هم همه زندگیش ابیه...لحاف و محافظ دور تخت...بسکتهای زیر تخت...اون بیلبیلک روش

که حالت سایه بون داره...گهواره روبا رو سرچ کنی میبینی..هر لحافی بهش نمیخوره..باید همون مارک روبا رو بخری..که فکر

کنم الان قیمت همون ست لحافش با گهواره سیمپلی سیتی تفاوت چندانی نداره......خوف چه کاریه؟؟..یه گهواره نو

میخرم..دخملم هم گناه داره...بعدا عسکاشو ببینه...میگه چرا لوازم من دست دوم بیده؟؟...چرا تبعیض قایل

شدین؟؟چرررررررررا؟؟؟..نه اخه چررررررررررررا؟؟؟!!...اونوقت تو میای جوابش بدی؟؟میای؟؟میای؟؟

در مورد وان هم خود دانی..از ما گفتن بود..یا میگیری..یا اگه نخواستی بگیری..نینی مجبور میشه بره اینجا خودشو بشوره

...منظورم اینجاست...مراجعه شود به تصویر پایین!!!

AlternaTickers - Cool, free Web tickers
2731
سلام دوستان

امروز رفتم سونوی ان تی خداروشکر همه چیز خوب بود خیلی استرس داشتم همش فکر میکردم همون اولش دکتر میگه نی نیم قلبش نمیزنه................ خیلی قاطیم

دیروز رفتم چند تا فروشگاه جهیزیه نی نی ........... وااااااااای اصلا گیج شده بودم
هیچی بلد نبودم اون موقع فهمیدم این تحقیقات شما چقدر خوب بید ......... من از تنبلی همش میگفتم میرم از هر چی خوشم اومد میگیرم اما نمیشه که

راستی قو جونم نی نی منم رو نمایی نکرد همش در حال حرکت بود اما اصل کاریو نشون نداد خیلی خجالتی بید
سلام بر همگی

روزهام با استرس میگذره.مشکل سرویکس سرویس کرده اعصابمو.خانم دکتر خیلیییییی دلداریم میده میگه الکی سرکلاژ نمیکنمت یه سونو داخلی برو مطمینم سرویکست بالای 35 هست اما به گوشم نمیره .همی ترس مرا فرا گرفته.

اخه کی 2 هفته میاد کارامو بکنه که من بخورم بخوابم.کلی خواهش کردم که پیش شاکری و واسعی نرم چون شلوووووغه خیلی حالا یه دکتر بو خوبه شنبه وقت گرفتم

سوال عاطفه جون بود یا مینا جون یادم نیست زحمت کشیدم یادم رفت بپرسم.شنبه که زنگ میزنم جواب سونو بدم بهشون میپرسم با عرض شرمندگی

راستی خانم دکتر تا حالا بعد از زایمانم سوفیا رو ندیده بود دیروز بردم با خودم جالب بود که سوفی کلییی باهاش دوست شد.بچم ادم شناسه

میلتی ویتامین پریناتال هر جا دیدید به اندازه ی مصرف تا اخر بارداری بخرید.

گفت نزدیکی نداشته باش منم گوش نکردم.کلیم تعریفمو به همسری کرد که چسبید.

دعا یادتون نره محتااااااجم شدید .خدا به خیر کنه مشکلی نباشه.

از خرید سیسمونی بگم که

تشت حمام خیلییییییییی نیازه .الان کلی سوفی توش بازی میکنه و عاشق حمامه.کلا زمان سوختگی پای بچه هم نینیو باید بزارید توی تشت خیلی درمانو سریعتر میکنه.

تب گیر من 1000 مدل خریدم.به جرات بگم بالای 500 تومن هزینه کردم

تب گیر دیجیتالی و پستونکی اونت فیلیپس خریدم بیخوده و کارایی نداره تا اینکه تب گیر که از گوش تب میگیره و خیلی سریع انجام میده مارک بیورر خریدم عالیههههههه.کلی کارایی داره و خیلی خوب جواب میده

تخت من یکی تخت چوبی واسه ی اتاق خودش خریدم تخت و پارک که واقعااااااااا عالیه نباشه کاملا مشکل پیدا میکنم . یه گهواره ی ایرانی چون کلا 3 ماه استفاده شد .من گهواره ی ایرانیمو 2 سال پیش 80 خریدم.تخت و پارک راحت حمل میشه نینی توش بازی میکنه کنار تخت خودمونم راحت میشه گذاشت سفر هم میبرمش

برم شام بقیشو بعدا میگم بووووووووس
هیوا جون منم دیروز رفتم سونو ان تی بچه ووروجک هی وول میخورد
خدا رو شکر همه چیزش خوب بود ولی نی نی منم خجالتی بید اونجاشو نشون مامانش نداد
تازشم زبونشو واسم در آوورد که دکتره گفت چه بچه شیطونی واسه مامانش زبون در میاره
از همه مهمتر dvd رو واسم رایت کرد بهم داد
منم هی از دیروز نیگاش میکنم و هی قربون صدقش میرم
Lilypie Pregnancy tickers
سلین جون خوشحالم که نی نی خوب بوده نی نی منم پر حرف بید همش فکشو تکون میداد داشت حرف میزد به دکتر گفتم از اونجایی که خیلی پر حرف بید حتما دخملیه کلی خندید .............. به من دی وی دی نداد گفت دستگام قابلیت ضبطو نداره اما شوشو با موبایل یه کمی فیلم گرفت

غزاله جون نگران نباش انشالله که چیزی نیست منم تو سونوهای قبلیم طول سرویسم 32 بود اما تو ان تی 40 بود شاید برا شما هم با استراحت بیشتر بشه
2740
سلام به همه...
مینا جون دکتر من بیمارستانای عرفان بهمن نجمیه هستش....

قو جون ممنون عزیز دلم...من قندم ناشتا 93 بود

ساناریاجون عاطفه جون نیلی جون
و همه اونایی که به تبریک گفتین ممنون خیلی خوشحالم کردین...بوووووووووووووووس
سلام مامانای جایزه دار!
جدی اینجا همه پسمل دارن؟ به عجب دختری دارم من ! نازدونه است!! قربونش برم!
مبارکه خریداتون.
منم دارم یه چیزایی میخرم. فعلا که مثل ندید بدیدا اسباب بازی خریدم!
ایشالا میخوام برم کهنه شور و تخت پارک بخرم! راستی آقاهه میگفت محصولات بهداشتی که تاریخ مصرف طولانی دارن رو بخرین چون با دلار میره بالا ! منم احتمالا میخرم که حداقل از این بابت خیالم راحت باشه!

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام.
آیسان جون و هدیه زندگی جون تفلدتون مبارک. البته الان دیگه کادوهاتون و گرفتین و شام تولدو نوش جان کردین و گرفتین خوابیدین.
من امروز در بیحوصلگی کامل به سر بردم و با حساب روحیه من این توده بیحوصلگی تا هفته آینده فضای دل منو پرکرده و نهایتا به خیر و خوشی آسمان کشور رو ترک خواهد کرد.
تا جایی که یادم مونده خانمای جدید که یکی هورااا بود و یکی ملینا(؟؟؟!) (حافظه سه ثانیه ای یعنی اینا) خیلی خوش اومدید چه باحال که دکتر جفتتونم یکیه(بازم اگه اشتباه نکرده باشم).
قو جون منم تصمیم گرفتم برم ببینم کالسکه چنده. تا اینجا که فهمیدم کالسکه عصایی ای خوبه که کریر روش سوار شه و قابل تنظیم رو به سمت مادر و پشت به سمت مادر داشته باشه. ولی اگه خیلی گرون بخواد دربیاد نمیخرم!
پگاه جونی اگه ماشین ندارین پس باید یا کالسکه بخری یا آغوشی دیگه. پدر جد کمر آدم درمیاد. بهم مارکو بگو. دستت درد نکنه.
غزاله جون تو پس چرا نرفتی سونو. بدو برو ببین اون تو چه خبره دیگه . من بیشتر به خاطر تو اومدم ببینم چیکار کردی با این سرویکست.
عاطفه جون منم مثل تو دقیقا. هر چی بچه ها میگن عکسشو سرچ میکنم میبینم. نه میدونستم گهواره چیه نه تخت و پارک نه کریر حتی! و البته نه پتو اسپانیایی نه قنداق فرنگی نه وان و نه ... البته دیروز که داشتم وان رو می جستم دیدم یه سایتی یه وانایی آورد کفم برید. چند طبقه بود و زیرش کلی کشو داشت و یه مدلش حتی شیر سرخود هم داشت و کلی تعجب از خودم در کردم. فکر میکردم وان نوزاد یه چیزیه تو مایه های تشت که تو حموم لباسارو باهاشون میشوریم! بیبنم قو جون تو این وانا رو قیمت کرده بودی که حدود 200 بود؟ اینا همه 350 بود.من که جنسشو نمیدونم ولی خیلی باحال بودن.
وای عاطفه چه خوب که دیگه هر دفعه میری صدای قلب از دلت میشنوی. دکتر من گفت برو تا 5 ماهگی ازینا واست نمیزارم.

من جدی جدی درب و داغانم. میرم لالا
سلام بچه ها
صبحتون بخیر
من دیروز رفتم دکتر واسم سونوی ان تی نوشت برای 14 روز دیگه
رفتم یه جا که نوبت بزنم واسه سونو گفت تا دو ماه دیگه تعیین جنسیت نمیکنه
خیلی خورد تو ذوقم
کاش منم تهران بودم زودی میرفتم پیش اونایی که شما رفتین
راستی داروهامم عوض کرد یه سری دارو جدید داد مدلای مختلف
فقط یادم رفت ازش بپرسم آ.اس.آ رو بازم بخورم یا نه؟
شما هنوز میخورین؟ فکرم درگیر شده امروزم مطب تعطیله
تازه واسه منم از اونا نزاشت صدای قلب بچمو بشنوم دلن آروم بگیره
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
سلام ماسیش جون. آ اس آ چی هست؟ من که هیچی جز فولیک اسید نمیخورم. گفت دفعه بعد بیای قرص آهن هم میدم . دفعه بعدم که آخرای اردیبهشته. در مورد جنسیت واقعا بهت حق میدم آدم همش فضوله ببینه چه خبره. میگم خوبه بیشتر از دو تا جنس نداریم. یا دخترن یا پسر. اگه قرار بود چندین تا جنس دیگه هم باشن اونموقع دیگه آدم فضول دونشو چیکار میکرد؟
سلام میس ماری جون
آره والا من چون میخوام برم وسیله هاشو بخرم واسه همین دوس دارم زود بفهمم
شوهرم همش میگه دختره من پسر نمیخوام خیلی میخوره تو ذوقم
به خاطر اینکه مامانش گفته نوه دختر میخوام اینم تحت تاثیر قرار گرفته
آخه نوه دختر ندارن
شوهر منم که مامانییی دیگه بیا و ببین
هی میگم نگو خدا قهرش میاد میگه شوخی کردم
دوباره یکم میگذره میگه دختر میخوام
خوب من چیکار کنم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
یادم رفت بگم آ.اس.آ واسه رقیق کردن خونه دکتم از اول بهم داده بود
به من دیروز کلی داروی خارجی داد ویتامین و امگا3 کلی چیزای دیگه