2737
2734
عنوان

بی بی چک با یک خط محو

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 39 پست
برام دعا کنید جواب آزمایشم مثبت باشه. فعلا از این پرید لعنتی میترسم  میگم چند روز بگذره اگه پ ...

اوکی هر جور راحتی....اگه طاقت داری صبر کن... اگه نیومد برو ازمایش بده گلم...اما ارامش داشته باش

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله. خودمم خیلی منتظرم جوابش مثبت بشه. ولی از این خط کمرنگش میترسم. میگم نکنه کیست باشه خط کم ...

بله ماله من کمرنگ ترم بود اما تا سع ماه میزاشتم باز کمرنگ بود مطمعنم الانم بزارم باز کمرنگه

بله ماله من کمرنگ ترم بود اما تا سع ماه میزاشتم باز کمرنگ بود مطمعنم الانم بزارم باز کمرنگه

آخه الان پاهام خیلی درد میکنن دقیقا علام پری دارم.

بعدشم زود خط کمرنگ ننداخت ی چند دقیقه گذشت خط کمرنگش معلوم شد

آخه الان پاهام خیلی درد میکنن دقیقا علام پری دارم. بعدشم زود خط کمرنگ ننداخت ی چند دقیقه گذشت خط کم ...

منم دقیقا علاعم پریودی داشتم دل درد وپادرد اما  پریود نمیشدم هر چقدم بی بی میزاشتم کم رنگ بود شاید تو یه ماه ده تا بی بی خریدم آخرش بیخیال شدم چون تا ماه قبل درد پریودم داشتم

آخه الان پاهام خیلی درد میکنن دقیقا علام پری دارم. بعدشم زود خط کمرنگ ننداخت ی چند دقیقه گذشت خط کم ...

منم اول منفی شد از دستشویی بیرون اومدم بعد باز رفتم بندازم اشغالی دیدم مثبت ،،،باز فرداش امتحان کردم منفی شد بعد از ده دقیقه باز مثبت شد،،خیلی اذیت شدم واقعا خودمم مونده بودم دیگه

2738
منم اول منفی شد از دستشویی بیرون اومدم بعد باز رفتم بندازم اشغالی دیدم مثبت ،،،باز فرداش امتحان کردم ...

خداروشکر الان حامله ای.

برای منم دعا کنید

2706