2733
2734

سلام

سال نوتون بخیر و پر از آرامش و مبارک باد...

هر  گوشی دارید که بدردتون نمیخوره ، خاموش، شکسته، و... مدلشو بفرمایید و یا عکس گوشی و وضعیت گوشی رو برام بفرستید تا ازتون خریداری بشه یا با محصولاتی که توی کانال تلگراامم به آدرس O2SHOMAL@ و برای فروش هست، معاوضه و ارسال بشه.

سامسونگ
نوکیا
موتورولا
هوآوی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/223281/خــرید-گوشی-های-موبایل-معیوب-و-از-کار-افتاده-و-قدیمی-

لطفا عکس گوشی رو برام به شماره زیر تلگراام بفرمایید و مدل گوشی ذکر بشه

0933

320

1212

یا آی دی تلگراام irooni_men

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ن جدی بی شوخی فک میکنی 2 نصف شب پامیشم عکس گوشی بدم اوووو ولم کنن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با گوشیهای معیوب چ میکنید 🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
ن جدی بی شوخی فک میکنی 2 نصف شب پامیشم عکس گوشی بدم اوووو ولم کنن 

سلام

اجباری که نیست

شما هر زمان که دوست داشتید میتونید، اگر زنده بودم در خدمتم.

مرسی

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من سامسونگ مدل j5poroدارم خورد زمین صفحه اش شکست و سوخت چن برمیدارید

سلام

روشن میشه بزرگوار؟

2740
با گوشیهای معیوب چ میکنید 🤔

سلام

بنده تعمیرکار سخت افزارم

چون علاقه دارم به این کار، تو منزل تعمیرات میکنم، و خوب چون مغازه ندارم که گوشی بیارن برای تعمیر یا استفاده از قطعات، به این صورت برای خودم، کارآفرینی میکنم.

مرسی

بردم تعمیر کنن گفت ال سی دیش سوخته فقط

میتونید عکسشو برام تلگراام بفرستید

اگر روشن بشه بردش خریداری میشه ازتون

منم ی j5 دارم ال سی دی خراب 

ی  جی 7 بردش خرابه 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
منم ی j5 دارم ال سی دی خراب  ی  جی 7 بردش خرابه

سلام

ممنونم

اگه عکس از وضعیت طاهری ارسال بفرمایید ممنون میشم

تلگراام کنید بهتره

هم آی دیم هست هم شماره

اگر هم معذوریت دارید با خط همسر یا برادر یا پدر

برای من فرقی نداره

هر طوری که خودتون راحتید.

مرسی

الان مسافرتم برگشتم چشم 

چشمتون بی بلا

سفرتون بخیر، به سلامت برگردید ان شالله

2706