2737
2734

من 24 سالمه

یکس از هم کلاسیامو خیلی دوس دارم 6 ماه ازم کوچیکتره

تو دوران دانشگا دو سال دنبالم بود و من فراری😕بعد دو سال باهم دوس شدیم

الان 6 ماهی هس با همیم

حس میکنم خیلی دوسش دارم جوری ک زندگی بدونش واسم بی معنیه

ولی همون اول گف بفکر ازدواج نباش

چون تفاوت سنی داریم و مذهبامون متفاوته و کلا شرایط ازدواج نداره...

منم چون خیلی دوسش داشتم فقط خاستم باشه تو زندگیم

الان همش حسای بد دارم ک فقط دارم وقتمو تلف میکنم و وابسته میشم

از طرفی هم نمیتونم ازش جدا بشم

موندم چیکار کنم😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد ارزش خودتو اوردی پایین بنطر من...

منو دوس پسرم عااااشق هم بودیم و قصدمون ازدواج بود ولی وقتی بعد یکسال فهمیدم با هم فرق داریم و خونواده من راضب ب ازدواج نمیشن جدا شدم ازش درصورتی میتونستم تو زندگیم نگهش دارم فقط ..

داری ب خودت ظلم میکنی

همین

ی کم خودخواه باش

2728
چن بار خاستم اینکارو بکنم ولی نتونسم زیادی دوسش دارم😕

کم کم کمش کن.....میدونی چی میگم

بخدا خودت داغون میشی ... 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738
چقد ارزش خودتو اوردی پایین بنطر من... منو دوس پسرم عااااشق هم بودیم و قصدمون ازدواج بود ولی وقتی بع ...

اره خودمم از همینش حس بدی دارم ک ارزش خودمو پایین اوردم

آدمی که خوابه رو میشه از خواب بیدار کرد ولی آدمی که خودشو به خواب زده رو نه!

دختر خوب خودت میدونی کجای کاری و مشکل چیه و حلش نمیکنه حالا ما هی بیایم بگیم مگه حرف ما تاثیری روت داره!

هیچی نصیحت ما اینه مگه انسان چند بار زندگی میکنه که عمر و جوونیش رو تلف کنه! زندگی با ارزش تر از اونیه که جوونیت رو روی لبه تیغ بگذرونی! ازدواج کنی دنیا رو فتح نمیکنی فقط یکنفر کنار خودت میاری و سالها باید بگذره تا بفهمی همه چیز عشق نیست! انتخاب عاقلانه و دو‌طرفه بکن و سالها با آرامش زندگی‌کن همین کافیه

وقتی خودش گفته قصد ازدواج باهات رانداره چرا به هم نمیزنی. این وسط مطمئن باش که تو فقط آسیب می‌بینی و تو آینده و زندگی مشترکی که قراره با یه نفر دیگه بسازی صد در صدر تاثیر بدی داره. تا بیشتر وابسته نشدی از همین الان که سال نو شروع شده تمومش کن حداقل به خاطر خودت 

هرچی زودتر تموم کن یه مدت اذیت میشی بخاطر جدایی بعدش میفهمی که بهترین کارو کردی.این رابطه اخرش جدایی هستش پس چه بهتر که زودتر تموم کنی چون پسر راضی نیس ازدواج کنه باهات پس قطعا ادامه رابطه فقط تورو نابود میکنه و به ضرر توعه تا اون

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤
2706