2737
2739

خودم به بسم الله الرحمن الرحیم خیلی اعتقاد دارم 

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لا حول و لا قوة الا بالله العی العظیم

واسه من معجزه میکنه و واقعا بهش ایمان دارم

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728
لا حول و لا قوة الا بالله العی العظیم واسه من معجزه میکنه و واقعا بهش ایمان دارم

میشه بگین تو چه موردایی واست معجزه کرده ؟  ما هم یاد بگیریم

2738
ذکر استغفار عجیب ذکریه واقعا انگار درمان همه دردهاست 

میشه یکم بیشتر بگید و توضیح بدین چه موردایی ازش نتیجه گرفتین و تجربه داشتین؟؟

میشه بگین تو چه موردایی واست معجزه کرده ؟  ما هم یاد بگیریم

بیشتر وقتایی که نگران بودم وقتی این ذکر رو گفتم و ایمان داشتم که همه چیز بدست خداست و نیرویی به جز نیروی خدا نیست کارم همیشه خوب پیش رفته 

یکی هم وقتایی که شیطون داشته وسوسم میکرده که کار بدی انجام بدم وقتی این ذکر رو گفتم تونستم رو خودم کنترل پیدا کنم و بیخیال اون کار بشم.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
به نماز توسل حضرت عباس به شدت اعتقاد دارم

چه جور حاجتایی گرفتین ازش ؟  همون که تو گنج های معنوی هست رو منظورتونه

سه تا نماز دو رکعتیه؛دو تاشو میخونیم و یکیشو نگه می داریم بعد گرفتن حاجت واقعا خیلی مجربه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
میشه یکم بیشتر بگید و توضیح بدین چه موردایی ازش نتیجه گرفتین و تجربه داشتین؟؟

هروقت غصه دار میشی هر وقت حاجت داری هر وقت دلت گرفته هر وقت گره ای تو زندگیت داری... کلا هرچی....ختم استغفار بگیر نتیجشو ببین

معلومه که سخته.. سخت بودنشه که فوق العادش میکنه 💪💪....وزن شروع 👈119😭 

عزیزم راستی من یه حاجتی داشتم که با خوندن حدیث کسا برآورده شده و خودم هنوز متعجبم.حضرت علی و حضرت محمد قسم خوردن که حدیث کسا حاجت میده‌.

2706