2733
2739

دین رو در قرآن میشه جست  و جو کرد و سیره اهل بیت نه در اعمال دیگران.خود پیغمبر موقع تعیین جانشین گفتن من از میان شما میروم دو امانت قرآن و اهل بیت رو به یادگار میزارم اگه این دورو داشته باشین هرگز گمراه نمیشین

عقل راهنمای ماست...میتونیم دینمون رو خودمون انتخاب کنیم...

من و شما و اکثر مسلمونای ایران بخاطر اینکه از ابتدای تولدمون با پدرو مادر مسلمان بزرگ شدیم اعتقادات اونا و محیطمون رو پذیرفتیم

اگه مثلا توی اروپا بودیم مسیحی بودیم شاید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه حضور خدا رو کنارم حس میکنم و هر وقت یه چیزی از خدا خواستم حس کردم کنارم هست واقعا از ته وجود که هست و میشنوه واسه همین همیشه به هر چیزی خواستم رسیدم فوری نه ولی حتمی

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
قدیم شاید ولی الان نه الان ب خود ادم بستگی داره چون خیلی چیزا در دسترسشه که مطالعه کنه و بهترین و کا ...

درصورتی میشه با چشم باز تحقیق کرد که اولا هیچچچچچچچ تعصبی نسبت به دین فعلی نداشنه باشیم که متاسفانه تعصب در مسلمونا موج میزنه حتی وقتی انکار میکنن

دوما کتای و منابع غیر عربی و غیر اسلامی و کتاب فلاسفه‌ی بزرگ رو هم مطالعه کرد

تنها چیزی که نمیتونم انکار کنم وجود خداست چون تمام چیزایی که میبینم گواه وجودشه

هیچ قدرتی قادر نیست یه بچه از بطن من به من هدیه بده جز کسی که لایق خدایی باشه

بچه‌ی من بزرگترین معجزه‌ و دلیل اعتقادم به خداست

دین و مذهب رو جغرافیا به ما تحمیل میکنه... شما اگه تو هند دنیا اومده بودی الان هندو بودی و از مسلمانها بیزار... من کلا به هییییچ مذهب و دین و آیینی اعتقاد ندارم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
2738

چون چاره دیگه ای ندارم حداقل الان دلم خوشه خدایی هست امامی هست که صدامو میشنوه و یه روزی کمکم میکنه اگه اعتقاد نداشته باشم دیگه اینا رو هم ندارم😑

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

والله من بیشترین وقتی که فهمیدم واقعا خدا هست و می بینه وقتی بود که همسایمون به زور انقدر آمد و رفت که پدرم جواب مثبت بهش داد و یه مدت کوتاهی نامزد کردیم اون موقع ۱۵ ساله بودم من از پسره نمیدونم چرا از ته وجودم حس تنفر داشتم از خودش از خانوادش و خودمو بین اون خانواده نمی تونستم فرض کنم انگار دشمن بودن و ذره ای از محبت در قلبم نبود بعد که یه چیز الکی باعث شد نامزدی بهم بخوره ولی الان که نامزدم عقد کردم اصلا از روز اول خودمو بین خانوادش میدیم یه حسی داشتم که انگار چندین سال با اونا بودم از روز اول عقد خونم از محبت همسرم می جوشید از اون موقع به قسمت اعتقاد شدید دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

برا منکه یه حس و یه باور قلبیه خشکه مذهبی نیستم احساس میکنم یجور اطمینان قلبی پیدا کردم،خودم بهش رسیدم ،خدارو هم شکر میکنم بابت این مساله امیدوارم هیچوقت این حسو از دست ندم

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!
منظورم اینه که چی باعث ایمانتون میشه خیلی زیاد شدن آدمایی که ایمانشون رو از دست میدن

راستش من زیاد مذهبی نیستم

ولی طبیعت منو خیلی به فکر فرو میبره با اینکه همه ازش راحت رد میشن

چرا این جهان شکل گرفته؟ چرا دقیقا سیاره ما در بهترین موقعیت به خورشیده؟(این جمله یکیه که یادم نیس)

تو هیچ سیاره ای جز زمین آب مایع وجود نداره

عجیب نیس که ما انسانها عقل و شعور داریم؟

خواب هایی که میبینیم...

بعد از زمستون بهار میشه....

همه چیز خیلی عجیبه. حتی اگه به دین خاصی هم اعتقاد نداشته باشی،اگه یکم دقت کنی میفهمی همه چیز خیلی عجیبه

دین و مذهب رو جغرافیا به ما تحمیل میکنه... شما اگه تو هند دنیا اومده بودی الان هندو بودی و از مسلمان ...

تحمیل که نه، تاثیر میذاره.

چون خیلیا رو دیدم محیطشون روشون تاثیر نذاشته و دین دیگه ای انتخاب کردن

والله من بیشترین وقتی که فهمیدم واقعا خدا هست و می بینه وقتی بود که همسایمون به زور انقدر آمد و رفت ...

یه بار وقتی نامزدی رو بهم زدیم مادره پسره گفت عیب نداره بچه ی من پسره اونی که باید ناراحت باشه خود شما هستین چون بیشتر به دختر خودتون اسم شده بعد دلم از ته قلب شکست ب یه شب گریه کردم به خدا گفتم خدا شنیدی چطوری با حرفش دلمو شکستن یه کاری کن من قبل پسر اون ازدواج کنم بدونه همچین هم نیست حتی اگه شده ۱ ساعت قبل اون ازدواج کنم الان بعد دو سال من نامزد کردم الان ۱ سال و خورده ای میشه که من عقد کردم به گوشم هم رسیده اونا چند جا رفتن خواستگاری ولی نتونسته ازدواج کنه جوری که پسره گفته دیگه تا آخر عمرم ازدواج نمیکنم اون موقع به محبت خدا پی بردم چقدر می بینه و میشنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تحمیل که نه، تاثیر میذاره. چون خیلیا رو دیدم محیطشون روشون تاثیر نذاشته و دین دیگه ای انتخاب کردن

بله کسانی که میرن دنبال کشف و شهود و خودشناسی ولی چند درصد مردم اینطورین؟ شما نوزادو میبری تو روضه امام حسین خب بزرگ شه اون حس گناه اونقدر درش ریشه دونده که محاله فکر کنه مثلا داستان ممکنه چیزی غیر این باشه که بهش گفتن! در ثانی اسلام راه تغییر دین رو کاملا بسته و باوجوداینکه عرب جاهلیت سرزنش میشه که رو آیین نیاکانش استوار بوده ولی اگه شما رو مسلمونی که از نیاکان ارث رسیده نمونی مستحق مرگی!! 

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
2706