2737
2739
عزیزم خب عید مشخصه قرار مهمون بیاد دیگه  همین که نوروز هست خودش بزرگ ترین اطلاع رسانی هست که ق ...

نظرا متفاوته 😚

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خودا روز یک فروردین که خونه بزرگ تر ها میرن خدایی اول مگه شما نباید برین خونه عمو ت اونا اومدن؟؟

چه نکته سنج😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ما از روز قبل زنگ میزنیم,تو راهم دوباره زنگ میزنیم میگیم تو راهیم میخوان حجاب کنن,چای بذارن آمادگی داشته باشن

میشه برای مادر شدنم دعا کنید ,هر کسی نفسی داره,همدیگرو از دعاهامون بی نصیب نکنیم
2731
عزیزم خب عید مشخصه قرار مهمون بیاد دیگه  همین که نوروز هست خودش بزرگ ترین اطلاع رسانی هست که ق ...

اره خب, ولی ما همیشه تماس میگیریم, اخه اونا هم مبرن خونه اون یکیا... می دونی,, هم احترام به میزبان و هم اینکه خودمون نریم پشت در بمونیم و اونا اومده باشن دم در خونه ما😊😁 این تازه برای زمان مناسب بود.. زمان های نامناسب که.. هیچی نگم دیگه

نباید زنگ زد ؟واقعا نمیفهمم 

وا چه سختش میکنی عزیزم عید دیدنیه دیگه چه زنگی 

اینجا عرف نیست نمیدونم به هر حال محله به محله شهر به شهر فرهنگا فرق داره ولی زنگ نزدن دلیل بی فرهنگی نیست 

خب مهمونای شما خیلی بد موقع اومدن واقعا

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
یا خودا روز یک فروردین که خونه بزرگ تر ها میرن خدایی اول مگه شما نباید برین خونه عمو ت اونا اومدن؟؟

خب شاید استارتر مجرده و پدرش بزرگتر از عموش هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
ما از روز قبل زنگ میزنیم,تو راهم دوباره زنگ میزنیم میگیم تو راهیم میخوان حجاب کنن,چای بذارن آمادگی د ...

ما نیم ساعت قبل خبر میدیم  همیشه 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

من خونه احدی بدون اطلاع نمیرم

حتی مادرم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خب شاید استارتر مجرده و پدرش بزرگتر از عموش هست

نه عزیرم متاهلم و خونه پدرم بودم این قضیه اتفاق افتا 

نه عزیرم متاهلم و خونه پدرم بودم این قضیه اتفاق افتا 

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

یعنی شما هرروز حاضر آماده نشستین که مهمون بیاد ,بنظر من حتما باید اطلاع داد قبلش

میشه برای مادر شدنم دعا کنید ,هر کسی نفسی داره,همدیگرو از دعاهامون بی نصیب نکنیم
2706