2733
2739
اره خب, ولی ما همیشه تماس میگیریم, اخه اونا هم مبرن خونه اون یکیا... می دونی,, هم احترام به میزبان و ...

ما خیلی فامیل داریم به زنگ زدن نمیرسه اصلا😂

فقط اونایی که باهاشون صمیمی هستیم و میخوایم تایم طولانی بریم رو قبلش هماهنگ میکنیم 

من قزوینم اصلا اینجا عرف نیست عید دیدنی رو هماهنگ کن قبلش خخخخ

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
زنگ نمیزنن؟؟؟ 😨 مگه میشه؟ 😨 بعد دوازده شب من اصلا در باز نمیکردم چه برسه اون یکی هم بیاد تا دو بشی ...

اره باورکن . ما حتی مهمونای نهارشامی هم  2 ساعت قبل  شام زنگ میزنن مثلا . 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دقیقا.اعصاب ادم بهم میریزه.بابا شاید نخوایم کسی بدون ارایش ببینمون.شاید تاپ شورت تنمون باشه طول میکشه عوض کنیم.شاید حموم باشیم.اصلا اقاجان زنگ بزنید شاید طرف خونه نباشه.بعضیام میرسن سرکوچه زنگ میزنن فکر میکنن خیلی شاهکار کردن.لطفا نیم ساعت قبل حداقل زنگ بزنید

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
ما خیلی فامیل داریم به زنگ زدن نمیرسه اصلا😂 فقط اونایی که باهاشون صمیمی هستیم و میخوایم تایم طولان ...

خب فامیلا ک زیادن, ولی همشونو یه روزه که قرار نیس ملاقات کنیم.. ۱۳ روز وقت هست😁😃

2728
مگه باید زنگ زد؟

وا😐

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
وا چه سختش میکنی عزیزم عید دیدنیه دیگه چه زنگی  اینجا عرف نیست نمیدونم به هر حال محله به محله ...

شاید خانم یا اقا حموم باشن

شاید توالت باشن

شاید میوه اشون تموم شده باشه و یاهر اتفاق یهوییه دیگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
یعنی شما هرروز حاضر آماده نشستین که مهمون بیاد ,بنظر من حتما باید اطلاع داد قبلش

اره ما دو روز اول همه مهمونامون میان چون من مجردم مامانم بزرگ ترِ دیگه همه کوچیکا اون دو روز میان😁اما بد موقع نمیام ها مثلا ۹ به بعد کسی نمیاد یا ظهر هیچ کی نمیاد

2738

من ۱۰ سال از زندگی مشترکم گذشته تا حالا بدون اطلاع قبلی هیییچ جا نرفتم چه خانواده خودم چه شوهر چه عید چه غیر عید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
عزیزم خب عید مشخصه قرار مهمون بیاد دیگه  همین که نوروز هست خودش بزرگ ترین اطلاع رسانی هست که ق ...

عزیزم چون نوروزه که ادم نمیتونه از کله ی صبح تا اخر شب با چادر چاقچور و ارایش اماده باش بشینه منتظر مهمون

اره باورکن . ما حتی مهمونای نهارشامی هم  2 ساعت قبل  شام زنگ میزنن مثلا .

وا دو ساعت قبلش چه کار میشه کرد اخه؟

چه مسخره س رفتارشون

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
شاید خانم یا اقا حموم باشن شاید توالت باشن شاید میوه اشون تموم شده باشه و یاهر اتفاق یهوییه دیگه

عزیزم هیچ کی تو روز عید حموم نمیره خب اینکه خیلی اشتباهه اصلا طرف تماس بگیره میخوای بگی حموممه خانومم بعدا" بیا🤔بعدم اینکه چک کردن میوه شیرینی برای اخر شب هست که اگه کم کسری داشت بری تهیه کنی .

میگم که اینجا چون عرف هست تماس نمیگیرن و مدل عید دیدنی یه دیدار کوتاه در حد ۱۵ ۲۰ دقیقه هستش کلا همه هماهنگ هستن🤣

منم نظرم اینه زنگ بزنه طرف آخه یکی پشت در باشه ممکنه هم ظاهرم بهم ریخته باشه یا تاپ شلوارک تنم باشه 

یا یه کوچولو نامنظم باشه خونه، سماور جوش نباشه

آخه اینا رو هم باید در نظر گرفت 😥

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

۱۲ شب زنگ در زدن تبکه ننداختین بهشون؟

همیشه همینجورین؟

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
۱۲ شب زنگ در زدن تبکه ننداختین بهشون؟ همیشه همینجورین؟

همیشه بی ملاحظه هستن ایندفعه نوبر بودن

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه