2737
2739
عنوان

ساعت یک و نیم شب مهمون بیاد براتون چیکار میکنین:?

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 74 پست

چه بی ملاحضه.عزیزم غریبه که نیست خواهرته باید میگفتی بد قولی کردید خیلی منتظرتون موندیم  شوهرم خسته شد رفت خوابید فردا شب تشریف بیارید

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگی فردا بیا مطمئنا دلخوری پیش میاد.یه شبه دیگه.تحمل کن

آاره ميدونم .ولی شوهرم اصلا اجازه نمیده وا کنم در رو یا جواب پیام بدم .میگه خستم ميخام بخابم بیان تا 4بيدارن دیشب هم ساعت 3ونيم خوابیدیم .فردا هم قراره بريم خونه مامانش عید ديدني

2728
استارتر جان شرایطتو درک میکنم ولی فقط یکشب اینجوری شده،تحمل کن عزیزم یه وقت کدورت پیش نیاد

تنها امشب نيست 

یکبار با گریه رفتم وا کردم. شوهرم نميزاشت ميگف چرا اينموقه میان😨حالا خدا کنه واقعا نیم ساعت ديه بیان  .

آاره ميدونم .ولی شوهرم اصلا اجازه نمیده وا کنم در رو یا جواب پیام بدم .میگه خستم ميخام بخابم بیان تا ...

اینا واسه خواب دارن میان عید دیدنی که نمیان .شما هم لامپارو خاموش کن همسرتم بخوابه.اومدن در و باز کن و بگو جاتونو پهن کردم تو اتاق.شب بخیر

احتیاج به بیدار موندن همسرت نیست

2738
تنها امشب نيست  یکبار با گریه رفتم وا کردم. شوهرم نميزاشت ميگف چرا اينموقه میان😨حالا خدا کنه ...

چقد شوهرت بداخلاق..حالا باجناقش بهش برنمیخوره؟خواز شهری دیگه میان...حالا شب واسه خواب میان خونه شما...خواهرته احترام بهش احترام ب خودته

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2706