2737
2739

سلام عزیزم

شما تو تاپیک من پست گذاشته بودی گلم؟

پسر منم دررفتگی لگن داره منتها با این دررفتگی لگن که شما میگی فرق میکنه 

دررفتگی لگن پسر من مادرزادی نبوده و بخاطر بی تحرک بودنش دچار این مشکل شده و باید عمل بشه😔😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من بچه ندارم ولی میدونم نباید سر سری بگیرید باید ببریدش دکتر چون بزرگتر که بشه باعث کوتاه بلندی پا میشه و آسیبای دیگه باید برید دکتر راهنماییتون کنه

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم در رفتگی لگن داشته موقع بدنیا اومدن یعنی مقصر ماما بوده 

متوجه نمیشن تا زمانی که ۹سالگی شروع به لنگیدن میکنه و به تنهایی قادر نبوده راه بره

تا حالا بارها عمل کرده ولی مثل روز اول نشده

2728
2740

توکل به خدا درمانش رو شروع کنید من چون کف پای بچم کمی صاف هست به یک جایی که درمان می کردن مراجعه کردم اونجا ی نوزاد دختر رو دیدم در فتگی لگن داشت و براش اتل می بستن و محکم می کردن طوری که بچه گریه می شد ولی اون متخصص می گفت فقط زمانی درست  اتل رو بستین که بچه تحت فشار باشه و کمی گریه کنه 

کلا فکر کنم سخته ولی ان شالله خوب میشه

سلام عزیزم شما تو تاپیک من پست گذاشته بودی گلم؟ پسر منم دررفتگی لگن داره منتها با این دررفتگی ل ...

سلام تاتی جان میشه جوابمو بدی دخترمنم ۲۱ماهشه شکل مچ پاش کجه و راه نمیره عکس گرفتم گفتن ک دررفتگی دوطرفه مفاصل داره 😔میشه ادرس بیمارستان و دکتری ک پسرتو عمل کردی بهم بدی 

توشیراز

واینکه الان پرهام خوبه؟پاش مشکلی نداره

چن ماه تو گچ بود 

دوران سختیه؟؟

من خودمم باردارم😔😔😔😔

چن ماه طول میکشه بچم خوب بشه

سلام تاتی جان میشه جوابمو بدی دخترمنم ۲۱ماهشه شکل مچ پاش کجه و راه نمیره عکس گرفتم گفتن ک دررفتگی دو ...

سلام عزیزم 

الهی بگردم انشااله زودتر خوب بشه، 

پسر من دررفتگی لگن داشت و دکتر دهقانی توی بیمارستان نمازی عملش کرد، اردیبهشت که بیاد میشه دو سال که عمل شده، 

یک ماه‌و نیم تو گچ بود 

درمورد دررفتگی مفصل چیزی نمیدونم گلم 

نوبت بگیر ببرش پیش فوق تخصص ارتوپدی کودکان تا بهت بگن که نیاز به چه اقدام درمانی داره، 

سلام عزیزم  الهی بگردم انشااله زودتر خوب بشه،  پسر من دررفتگی لگن داشت و دکتر دهقانی ...

مرسی عزیزم میشه لطفا دعا کنی دخترم نیاز ب عمل نداشته باشه😔😔حال روحیم خیلی بده ازطرفی هم باردارم😔

میشه یه ارتوپد عالی بهم معرفی کنی

من‌شیرازی نیستم بلد نیستم ولی ب شیرازنزدیکیم

مرسی عزیزم میشه لطفا دعا کنی دخترم نیاز ب عمل نداشته باشه😔😔حال روحیم خیلی بده ازطرفی هم باردارم😔 ...

چشم عزیزم محتاجیم به دعا نگران نباش

ما هم خود شیراز نیستیم؛ دکتر شاهچراغی خیلی دکتر خوبی هستن اما دیر به دیر نوبت دهی دارن

توی درمانگاه مطهری هم فوق تخصص ارتوپدی کودکان میشینه ما قبلا پسرم رو میبردیم پیشش اما الان حضور ذهن ندارم اسمشون چی بود، 

چشم عزیزم محتاجیم به دعا نگران نباش ما هم خود شیراز نیستیم؛ دکتر شاهچراغی خیلی دکتر خوبی هستن ام ...

اهان ممنونم عزیزم میگم عمل خیلی سنگینی هست؟؟بچه اذت میشه

شماازپسرت عکس رنگی گرفتی یا سیاسفید ک متوحه شدی؟؟

اهان ممنونم عزیزم میگم عمل خیلی سنگینی هست؟؟بچه اذت میشه شماازپسرت عکس رنگی گرفتی یا سیاسفید ک متوح ...

خواهش میکنم

راستش عمل دررفتگی لگن که واقعا سخت بود و هر دو تا پاش تا کمرش توی گچ بود و تا یک ماه و نیم نباید بهش آب میخورد و خلاصه خییلی سخت بود

از پسرم سی تی اسکن گرفتن و اصلا از شکل ما هم نشحثیص میدادن جون مای سمت چپش کوتاهتر از پای سمت راستش شده بود، 

2706