2737
2739
عنوان

بهترین شهر برای سفر توی عید کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 24 پست

زاهدانو ایرانشهروچابهار

الان هواعاااالیه عالی اصن سوز نداره امشب پسرموبالباس آستین کوتاه بردم بیرون هواخوبه خیلی

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
بله عزیزم مادرم اینا یزدن

پس اوکی

بیایم شلوغ نیست

میترسیم مدرسه پیدا نکنیم

میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری جوونا بخصوص آریا میترا منم یه دونه صلوات بفرستین به تن سالم و دل خوش بره سرخونه زندگیش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زاهدانو ایرانشهروچابهار الان هواعاااالیه عالی اصن سوز نداره امشب پسرموبالباس آستین کوتاه بردم بیرون ...

دلم خیلی میخواست بیایم چابهار اما قسمت نشد 

میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری جوونا بخصوص آریا میترا منم یه دونه صلوات بفرستین به تن سالم و دل خوش بره سرخونه زندگیش  
پس اوکی بیایم شلوغ نیست میترسیم مدرسه پیدا نکنیم

والا نمیدونم من از آبان ماه آمدم یزد استراحت مطلقم مامانم بیرون اینا نمیره خرید بابامه میگن شلوغه 

اما کلا عید همه جا شلوغ هست ولی اب هوایی اینجا به نظرم آلان بهتر شمال جنوب که سیل گیر شده 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
دلم خیلی میخواست بیایم چابهار اما قسمت نشد 

ان شاالله قسمتت بشه 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2738
زاهدانو ایرانشهروچابهار الان هواعاااالیه عالی اصن سوز نداره امشب پسرموبالباس آستین کوتاه بردم بیرون ...

امضات😍ما پارسال چابهار مهمونتون بودیم عزیزم هرچقدر از شرافت و مهربونی مردمش بگم کم گفتم....💖

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
امضات😍ما پارسال چابهار مهمونتون بودیم عزیزم هرچقدر از شرافت و مهربونی مردمش بگم کم گفتم....💖

شمالطف داری گلم

خوشحالم که بهتون خوش گذشته