2733
2739
اره نوشتم تو یه کتابم قایمش کردم بعید میدونم پیداش کنن شاید ۳۰سال دیگه ببینن بخونن

من لای کفنم گذاشتمش که پیدا کنن😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه من کفن نخریدم

من اونم گرفتم با همه متعلقات حتی پول و هدیه کسی که میشورتم رو هم گذاشتم . قبر هم خریدم اماده اس 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من اونم گرفتم با همه متعلقات حتی پول و هدیه کسی که میشورتم رو هم گذاشتم . قبر هم خریدم اماده اس 😂

الکی میگی !!!بعد چجوری وحشت نمیکنی بری قبرتو ببینی .یه روزی میری اونجا که خیلیم تاریکه با اون حیوونا 

الکی میگی !!!بعد چجوری وحشت نمیکنی بری قبرتو ببینی .یه روزی میری اونجا که خیلیم تاریکه با اون حیوونا ...

نه چرا وحشت کنم ؟ شتری که در خونه همه میخوابه اتفاقا چون میرم و میبینم که خونه اخر کجاست حواسم به کارام جمع تر شده

2706