2733
2739
قد کوتاه و ریزه میزه که برای دخترا و خانما قشنگه که، من دوس دارم

من دوست ندارم 😃 هرقدبلندی قشنگ نیست از بین هر صدتا قد بلند فقط یه نفر خوش تراش و واقعا خوش اندامه ولی بین خانومای کوتاه هر هزار نفر یکی 😂😂😂😂ولی بیشتر قدبلندا خوش تراش نیستن  قدبلند فقط برازنده ی زیبا رویانه 🙈

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
۱۶۲ خیلییی خوبه برای دختر، نمیدونم چرا من زن قدبلند برام جذابیتی نداره 🤔🤔 ضمن اینکه از دست خدا نار ...

اتفاقا اکثر مردا قد بلند دوست دارن 🙁 

من مستجاب الدعوم😂

خدا رو شکر به خاطر همه اتفاقای خوب و قشنگی که قراره واسم پیش بیاد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم خوشتیپ و روفرم بودن واندام متناسبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731
من دوست ندارم 😃 هرقدبلندی قشنگ نیست از بین هر صدتا قد بلند فقط یه نفر خوش تراش و واقعا خوش اندامه و ...

😂😂😂 من چون همیشه آرزوی کوچولو بودن داشتم اینطوری فکر میکنم ☺

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
😂بابا من ی بار تو دوران کودکی گفتم دوست دارم ریزه میزه باشم خدا همون ی حرف منو گوش کرد همون قدی مون ...

منم همیشه اینجور وقتا گوش میکنه

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
اتفاقا اکثر مردا قد بلند دوست دارن 🙁  من مستجاب الدعوم😂

نه بابا اکثر مردا زن شوخ و شنگ و دلبر دوس دارن 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
اره من میگم زن زیبا بلندش قشنگ تره ولی اگه قراره زیبا نباشه و یا خوش تراش نباشه کوتاه باشه خیییییییل ...

آره هاااا به چه نتایج جالبی دست یافتی ☺☺ الان که فکر میکنم می بینم راست میگی، ولی طبق معمول نی نی سایتی ها تعریف از خود نباشه من ظاهرم خوبه و مورد توجه هستم همیشه 😎😎 شاید از مورد توجه بودن خوشم نمیاد، میدونم منظورت من نبود، همینطوری گفتم یه پُزی داده باشم 🤣🤣🤣

شوخی کردم عزیزم بابت لحنم ازت معذرت میخوام میخواستم شکست نفسی نکنی من عاشق بلندی ام و به همه میاد خا ...

لحنت اصلاً بد نبود عشقم احتیاج به عذرخواهی نیست 😉😉 من کاملاً باهات موافقم، باشه خودمم دوس میدارم، ولی خوب خیلی دوس دارم کوچولو باشم 😁😁😁

روش های مختلف داره درمان کوتاهی قد... البته اگر زیر نظر متخصص غدد و داخلی خبره و باتجربه باشی

دکتر مهران زمان زاده بهترین متخصص داخلی در تهرانه که فوق العاده متخصص و باتجربه هستن

سالیان ساله که این مشکل رو در بیماران مختلف درمان می کنن و تخصصشون دقیقاً همینه