2733
2739
عنوان

سرنوشت کسی که کاربریش میترکه

169 بازدید | 19 پست

چی میشه بچه ها ؟پستاش  باقی میمونه ؟  تاپیکاش چی؟  کسی میتونه با اسمش تاپیکاشو جستجو کنه ؟ 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

وااای چندروز پیش یه خانومه میخواست کاربریش بترکه همش عکس..... میذاشت😬😬😬

فک کنم پاک.میشه همش

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

بله باقی میمونه

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پاک میشه مث اینکه  ولی فک کنم تو حافظه ی سایت باقی می مونه چون بعضیا که میترکنن با التماس کاربری بعضیاشون برمیگرده

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿
2738
باقی نمیمونه رو اسمشم بزنی پیام میده دسترسی به اطلاعات کاربر ممکن نیس

اون جوری بله ولی توسرچ گوگل تاپیکاش میاد 

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
میتونه باهمون شماره یه کاربری دیگه درست کنه🤔

نه نمیشه با یه خط و یه ایمیل دو کاربری ساخت حتی گاهی یکیو قطع میکنن اگر زیاد فحاش بوده باشه آی پیش رو قفل میکنن و با اون گوشی هم نمیتونه دوباره عضو شه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
جدی عزیزم؟ پست هاش باقی میمونه؟

باقی میمونه.الان خیلیا هستن خودشون ترکیدن اما تاپیکشون نه.ولی خب میگم که با اسم طرف دیگه نمیتونی تاپیکش بیاری بالا.باید خود تاپیکو سرچ کنی

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
نه نمیشه با یه خط و یه ایمیل دو کاربری ساخت حتی گاهی یکیو قطع میکنن اگر زیاد فحاش بوده باشه آی پیش ر ...

هرجا میبینمت باید یه دور امضاتو بخونم جیگرم حال بیاد بعد برم دنبال بقیه پستا😅

درمورد من همه چیز میتونه تغییر کنه جز اینکه شکمو هستم و میمونم 😋😋😋
2706