2733
2739

میدمگریه امونم نمیده هفت ساله عروسی کردم و تو یه ساختمونیم هرو روز پیش هم بودیم با خانواده شوهر صمیمی بودیم سه سال پیش یکی از خواهرشوهرام عروسی کرد رفت یکی کم شد یک سال و نیمه مادرشوهر عزیزم رفته پیش خدا یه هفته پیش هم خواهرشوهربزرگم عروسی کرد فقط من موندم و شوهرمو پدرشوهرم و یه خواهرشوهر مجرد که سرکاره و بیشتر وفتا خونه نیست امروز خواهرشوهرم از ماه عسل برگشت اینجا بود انقدر خوش بود ولی ساعت یک و نیم رفت پس و دوباره تنها شدیم خیلی ناراحتم اگه مادرشوهرم زنده بود اینجوری بی طاقت نبودم الان اصلا طاقتم نمیاره الحمدلله خونواده خودمم هستن ولی با این ترافیک یه ساعتی راهه هر روز نمیتونم برم پیششون من عادت به شلوغی دارم اصلا خلوت باشه افسردگی میگیرم بچه ها خونه پدرشوهرم خیلی زود خالی شد خدا سایه پدرشوهرمو از سرمون کم نکنه اصلا خیلی دلگیره تو خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جان چه عروس مهربونی ولی عزیزم سعی کن روحیتو قوی کنی که آسیب نبینی وابسته نباش 

خدا روح مادرشوهرتو شادکنه بحق خانوم فاطمه زهرا 

و عمر طولانی به پدرشوهرت بده 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2740

الکی خودتو اذیت نکن الان با رفت و امد عید خودتو سرگرم کن بعدشم آدمیزاد به هر شرایطی عادت میکنه یه چند روز تنها باشی عادت میکنی 

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
به خدا خيلي عجيبي من همش ميخام فرار كنم از خانواده شوهرم من نميدونم مثلا همش كنار هم بودي دم به ديقه ...

خوش بحالت به همین خاطر از خودم متنفرم که انقد حساسم انقد به بودن کسی عادت میکتم