2733
2734
عنوان

سونو بارداری

276 بازدید | 8 پست

سلام مامانا کسی از شما بوده دکتر تو دلشو خالی کرده باشه واسه قلب جنین ولی بعداً تشکیل شده باشه؟

من آخر شش هفته رفتم سونو گفت ساک ۹ میل دیده شده تو کاویته فوندوس رحم ولی خالیه نگرانم

گفت شاید خارج رحمی باشه

انالله که خیره  یک تا دو هفته صبر کن تشکیل نشد سقط

انقد راحت از کلمه سقط با یه آدم نگران حرف نمیزنن عزیزدلم من دنبال امید واهی نیستم ولی اینجوریم درست نیست واقعا.ممنونم از نظرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد راحت از کلمه سقط با یه آدم نگران حرف نمیزنن عزیزدلم من دنبال امید واهی نیستم ولی اینجوریم درست ...

عزیزم من گفتم صبر کن گلم..وقتی تشکیل نشه میخوای چکار کنی پس؟؟

قصد ناراحت کردنت نداشتم ...ولی ما عادت داریم به مریضامون هم راحت میگیم سقط اگر بخوام غصه همه بخورم زندگیم داغون میشه

فقط میتونم دعای خیر کنم که برای شما هم کردم هم تو دلم هم برای دل گرمیتون تو کامنت

2731
انقد راحت از کلمه سقط با یه آدم نگران حرف نمیزنن عزیزدلم من دنبال امید واهی نیستم ولی اینجوریم درست ...

عزيزم تا هفته ٨ صبر كن انشالله كه قلبش تشكيل ميشه ولى اگه خدايى نكرده هم تشكيل نشد انقدر ناراحتى نكن خدا بزرگه انشالله دوباره باردار ميشى🌹

اخه مگه میشه ساک و ببینه بعد بگه خارج از رحمیه ؟ عجب ها تازه من هفته ۶ ساک و کیسه زرد دید جنین و ندید هفته ۷ قلب نداشت هفته ۹ قلب داشت هر بچه ای یه جوره لکه بینی نداری ؟ 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
اخه مگه میشه ساک و ببینه بعد بگه خارج از رحمیه ؟ عجب ها تازه من هفته ۶ ساک و کیسه زرد دید جنین و ندی ...

نه عزیزم اصلا لکه بینی نداشتم شکرخدا

منم از همین تعجب کردم ساک و دید تو سونو نوشته

نه عزیزم اصلا لکه بینی نداشتم شکرخدا منم از همین تعجب کردم ساک و دید تو سونو نوشته

ولشون کن بابا به منم گفتن احتمالا دو قلو داری یکیش خارج رحمیه فرستادنم سونو کالر داپلر کلی جوش زدم تا دکتر گفت نه نرماله بی سوادن بعضیا دکترتو عوض کن 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
2738