2737
2739
عنوان

سرما خوردگی نوزاد سه ماهه کمکککککک

152 بازدید | 22 پست

سلام مامانا دخترم سه ماهشه سرما خورده کاش پام می شکست نمی رفتم پیکنیک رفتیم کوه  با اینکه همش تو ماشین بودم ولی دخترم سرما خورد سرفه میکنه ابریشم بینی داره نمیدونم چ خاکی ب سرم بریزم شوهرمم اینجا نیست  امکان دکتر رفتن ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا بهش دارو نمیدن فقط قطره بدیم کلراید بریز بینیش خوب میشه

برای سرفش چکار کنم . وایی خواهر شوهرم گفت بهش شربت سرما خوردگی بده پنج شش تا قطره هر هشت ساعت منم دادم دیشب امروز  و دیروز 

2738
خودتو پس نگران نكن عطسه و ابريزش خيلي مهم نيس تب و سرفه اذيت ميكنه هموم كلزو سديم خوبه حالا دكتر& ...

شوهرم بیشعور نمیبره دکتر میگه انقدر دارو ب خورد بچه نده خودش خوب میشه ولی من نگرانم 

شما که میخواستی داخل ماشین باشی چرا رفتی مامان خوب 

ضمنا خواهر شوهر شما دکتره؟؟ 

دکتر با توجه به وزن بچه دوز دارو را مشخص میکنه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
شما که میخواستی داخل ماشین باشی چرا رفتی مامان خوب  ضمنا خواهر شوهر شما دکتره؟؟  دکتر با ...

اخه خونه تنها میموندم همه خانواده شوهر ایل تبار رفتن من تنهایی تو خونه میترسم ب شوهرم گفتم نریم گوش نکرد 

2706