2733
2739
عنوان

الان چي دلتون ميخاد

117 بازدید | 20 پست

دلم ميخاد برم سفر پولش نداريم ،يا حداقل برم گردش اما ماشين نداريم شوهرمم نميبرتم خودمم حامله ام ،گاهي با خودم فکر ميکنم يعني بعدا که ماشين دار شديم بازم بايد بشينم داخل خونه ، يا بخام برم جايي حتما بايد جاريم بهام باشه ، چون شوهرم خيلي دلش ميخاد هواي داداشش داشته باشه ،اون بنده خدا هم رانندگي ياد نميگيره ، اما اخلاقا زنش اويزوني متنفرم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لواشک🙄

ترشي برا دخترت بده سياه ميشه، منم دلم ميخاد

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2731
پول دلم میخواد

پولي که بتوني خرجش نکني و دل خوش داشته باشي ظسي به اندازه شوهر خواهرم پول نداره اما حيف

2738

من دلم.زابل میخواد😭😭😭

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
آرامش دلخوش ی خواب بدون دغدغه یه لحظه بدون فکر کردن به اون حیوون

واقعا بدون دغدغه بودن چقد خوبه

2706