2737
2739
عنوان

بچه ها هفت سینم بد شده مگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2451 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فهمت در همین حده

راس میگه خب بنده خدا

ما که هرر چی عمه دیدیم همینطوری بدجنس و نچسب بودن😷

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2731
از کجا میدونی پیر و پشمالوعه    

اصولا عمه های فضول از بس فضولی میکنن و همش سرشون تو کار و زندگی مردمه زیاد وقت نمیکنن بخودشون برسن این میشه ک پشمالو میشن😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜

وای خواهرشوهرم هرسال ازشهرستان میاد خونمون فقط ایرادمیگیره که حمومتون بومیده اشپزخونت کثیفه وفلان وبهمان.بعد پامیشه همه رو تمیزمیکنه.دستش دردنکنه ولی خب خجالت میکشم .اخه درک هم نمیکنه بش میگم بچه هام نمیزارن هرروز تمیزکنم.بم میگه این حرفاچیه

2738
اصولا عمه های فضول از بس فضولی میکنن و همش سرشون تو کار و زندگی مردمه زیاد وقت نمیکنن بخودشون برسن ا ...

دقیقاااا😂😂😂😂

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
اصولا عمه های فضول از بس فضولی میکنن و همش سرشون تو کار و زندگی مردمه زیاد وقت نمیکنن بخودشون برسن ا ...

نه منم عمه ام  پشمالو نیستم چاقم نیستم  فضولم نیستم  منو دوست داشته باشید      

2706