2733
2734
عنوان

فرداشب مهمون دارم کد بانوها بیاین لطفا😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 37 پست
آره خوبه. 

سبزی خوردن رفتم بخرم نبود😣😣همش فک میکنم مخلفاتش کمه....ترشیمم تهشه خوشم نمیاد ازش😐😐

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شب ۲۰ نفر مهمون دارم قورمه سبزی از صبح گذاشتم زرشکپلو مرغم میخام بزارم با سالاد و ژله و ترشی...‌ ...

آره گلم خوبه

گیرم ای دوست قمار از همه عالم بردی دست آخر همه را باخته میباید رفت......
2731
خورشت قیمه / قرمه سبزی / فسنجون / آلو اسفناج / مرغ / قیمه بادمجان / کرفس/ قیمه نثار / مرغ و. آلو و خ ...

مرسی عزیزم

آره گلم خوبه

فدای تو😘😘

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2738
سبزی پلو / باقالی پلو / نخودپلو / لوبیا پلو / عدس پلو / ماش پلو / رشته پلو / جواهر پلو ( مجلسی) /&nb ...

جواهر پلو چیه عزیزم

سالاد فصل کافیه. ژله هم بذار. با زیتون.

افرین زیتون دارم یادم نبود😘😘سالاد فصل و ژله ام دارم

سالاد فصل ( کلم سفید کلم قرمز کلم قمری کلم بروکسل کلم بروکلی ) کاهو رسمی و کاهو پیچ ترب زردک هویچ خیار گوجه و.......هرچیز دیگه 

سالاد شیرازی / سالاد شیرازی مخصوص مامانم😂 / سالاد میوه / سالاد الویه / سالاد ماکارانی / سالاد سزار / 

2706