2737
2739
عنوان

آقای جوانمرد یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 77 پست
خوردیم به تعطیلات،شوهرم میگه نه نمیشه ، ولی من میترسم  همین فروردین قراره بخریم، چه بدشانسیم م ...

فروردین خوبه.طبق تجربه من تا اوایل اردیبهشت هنوز مردم به تکاپو برا خرید نیستن .وقیمتها ثابته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فروردین خوبه.طبق تجربه من تا اوایل اردیبهشت هنوز مردم به تکاپو برا خرید نیستن .وقیمتها ثابته

ممنون بابت دلگرمی تون، خیالم یکم راحت شد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

خانما من خیلی در جریان قیمت‌ها نیستم، با 180 نقد میشه تهران خونه خرید

یه آپارتمان کوچیک پنجاه متری، وام هم تا 90 میلیون میتونیم بدیم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2738
من که نزاشتم پول یه ماهم بمونه.با اینکه سودش زیاد میشد .ترسیدم راستش خونه ای که آخر تابستون میتونست ...

سلام . پولتون بانک بود که سودش زیاد میشد ؟ میشه بپرسم چه بانکی و چند درصد بود ؟

لطفا یه صلوات 🌸برای حل مشکلم بفرستید . نیازمندم 🙏
نه زهرا جان شاید تو حاشیه های تهران بشه..

چقدر بد، پس ما خونه مون رو ارزون فروختیم، فسخ کنیم خسارت بدیم به صرفه تره پس  

چقدر بد، پس ما خونه مون رو ارزون فروختیم، فسخ کنیم خسارت بدیم به صرفه تره پس    

کجای تهران فروختی این قیمت و اینکه چقدر ضرر و زیان گذاشتید ؟البته بیشتر عنوان میشه خیلی کم پیش میاد افراد این پول و بگیرن ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706