2737
2734
عنوان

هرسری مادر شوهرمو میبینم حرف از بچه دارشدن میزنه؟دیوونه شدم از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 45 پست
شوهرت از داده چرا خارج رحمی میشی یکی از دلایلش اسپرم ضعیف هم هست

اسپرم خوبه از دادیم.مشکل از لوله من بود که برش داشتم یکیش البته😢

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروزم خواهرشوهرمن اومده خونم عید دیدنی پیله کرده بچه بیارین چرا نمیاری اخه بتوچه خب 

منم ی خواهرشوهر مجرد. دارم زر. مفت میزنه میگه ایشالا سالبعد. با بچه ب بغل بیاین 

کسی نیست بگه بتوچه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

من ی جاری دارم بیست سال از من بزرگتره خیلی ادعای بزرگتریش میشه

یبار. برگشت گفت بچه بیازین دیگه منم رو. کردم گفتم فلانی جان سن و. سالت درسته خیلییی از من بزرگتره ولی توهم ورت نذاره مادرشوهر من ک نیستی  شما جاری این چیزا هم مختص زن و. شوهراست 

گفت اخه مادرشوهرت میخاد 

گفتم ب خنده ایشون. خودش زبون داره در. شان شما نیست کلاغ خبر. چین بشین 

رسما خفه شد. 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2728

منم واژی هستم‌و کسی نمدونه من وشوهرم‌میدونیم فقط .خاهرشوهرم‌گف زن داداش بچه نکاشتی خیلی بهم برخورد گفتم شمایی ک کاشتی و برداشت کردی چی‌گلی به سرت زدن هیچی نگف 

دوتابچه داره پسر شدن عذاب جونش

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا
تاالان همش میگفتم شوهرم نمیخواد .خودمون هم بچه ایم .۳۰ که سنی نیست هنوز و....اینسری هرچی اسم بچه اور ...

من سر بچه اولم همش می گفتم تا خونه دار نشم بچه نمیخام خدا هم کمک کرد بعد چهار سال که بچه دار نشدم شب دومی که رفتم توخونه خودم باردار شدیم سر این یکی هم همش گفتیم نمیخایم تا بعد سه سال باردار شدم

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟   
منم ی خواهرشوهر مجرد. دارم زر. مفت میزنه میگه ایشالا سالبعد. با بچه ب بغل بیاین  کسی نیست بگه ...

بگو تو هم الهی سال دیگه شوهر به بغل باشی

2738
منم ی خواهرشوهر مجرد. دارم زر. مفت میزنه میگه ایشالا سالبعد. با بچه ب بغل بیاین  کسی نیست بگه ...

دختر مجرد و چه به این حرفا

عزیزم‌ کاش جدی تر پیگیر بشی ب راحتی ک لوله درنمیارن آخه

خیلی بررسی کرده بودم خودم .حتی بعد از خارج رحم اولم عکس رنگی گرفتم و دوسال بود که میدونستم باید این لوله رو بردارم.ولی طاقتش رو نداشتم از لحاظ روانی. برج ده پزشکم نامه عمل  رو دادبهم ولی گفتم چند ماه بعد میرم .تا اینکه برج ۱۱ دوباره از همون لوله خارج رحم شدم‌.لاپراسکوپی هیستروسکوپی و برداشتن لوله و جنین و..همه عملی رو باهم پزشکم انجام داد.

از قبل نظر چندتا پزشک هم پرسیده بودم .نظر همه همین بود

من سر بچه اولم همش می گفتم تا خونه دار نشم بچه نمیخام خدا هم کمک کرد بعد چهار سال که بچه دار نشدم شب ...

خدا نگهشون داره واست عزیزم

خیلی بررسی کرده بودم خودم .حتی بعد از خارج رحم اولم عکس رنگی گرفتم و دوسال بود که میدونستم باید این ...

چون ببین اینجا ایرانه!فقط بحث پول و سود مطرحه!سر خود من بلاهایی اوردن و با یه زایمان سخت دخترمو ب دنیا اوردم اخرشم ب خاطر یه سری خطای پزشکی هنوز ک هنوزه نتونستم بغلش بگیرمو بستریه توی NICU!

میخوام بگم بهترین و پرسابقه ترین پزشکو انتخاب کن و مجدد اقدام کن و هزینه هم بکن‌.من هزینه نکردم بدبخت شدم حالا دارم دوبرابر هزینه میدم!

خلاصه این ک خیلی موشکافانه عمل کن نازی جان

چون ببین اینجا ایرانه!فقط بحث پول و سود مطرحه!سر خود من بلاهایی اوردن و با یه زایمان سخت دخترمو ب دن ...

ممنونم ازت.انشاالله نی نی گلیتو زود زود صحیح و سالم بغل کنی.

من تجربه ای وی اف منفی هم دارم 😭😭همزمان زیر نظر چندتا پزشکم .۳۰ تومن خرجم شد واسه ای وی اف هام.دستمم خالی موند😢

ممنونم ازت.انشاالله نی نی گلیتو زود زود صحیح و سالم بغل کنی. من تجربه ای وی اف منفی هم دارم 😭😭همز ...

چند سالته ک انقدر حرص خوردی تو ، دختر؟

ممنون عزیزم بخدا دستو پاهاش کبوده کبوده بس ک سوزن خورده طفلک😭

چند سالته ک انقدر حرص خوردی تو ، دختر؟ ممنون عزیزم بخدا دستو پاهاش کبوده کبوده بس ک سوزن خورده طفلک ...

۲۸ ام .رفتم خوندم داستان زایمانتو  حسابی غصه نی نی تو خوردم.انشاالله سالم میاد بغلت

2706