2737
2734

عزیزم احتمالا پوستت چربه و منافذ پوست باز، اکثر افرادی ک پوست چرب دارن متاسفانه این مشکلو دارن 

ی آرایش خوب بیشتر مستلزم اینه پوست خوبی داشته باشی ، پوستتم ک خوب باشه ی لایه نازک کرم پودر میزنی و ی ی آرایش لایت و کیف میکنی

بعضیا مثلا پشت پلک ندارن سایشون پخش میشه یا لبشون باریکه رژشون پخش میشه هرکدوم ی قلق داره

به نظرم اول ی روتین خوب پوست انتخاب کن 

باتوجه ب سن نوع پوست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چجوری قبلش یا بعدش،؟ فیکس میکنه؟؟؟

https://www.didestan.com/video/l8OqBjKG

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیزم احتمالا پوستت چربه و منافذ پوست باز، اکثر افرادی ک پوست چرب دارن متاسفانه این مشکلو دارن  ...

نه لبم باریک نیست اتفاقا برجستست نمیدونم چجوری از قرمزیش میزنه به فکم والا. حالا مداد چشم خوب چیزی سراغ ندارین؟

2731
چ مارکی خوبه؟ من به مداد چشم حساسیت دارم و فقط فلورمال بهم میخوره ولی میریزه

عزیزم احتمالا لوازم ارایشی که استفاده میکنی فیک هستش،البته احتمالا،مثلا خط چشم رفتی بگیری بگو که حساسیت داری حتما مارکی معرفی کنن که حساسیت را نباشه از جایی خرید کن که مطمین باشی جنس اصل بهت میفزوشه ،کرم پودر مک مثلا حدود ۴۵۰ تومنه ،مارک دوسه ۱۸۰تومنه ،مارک های بدی نیستن از تستر ها استفاده کن رو پوستت ببین کدوم به دردت میخوره ،ریمل بل جزو بهترین هاس،،دوسه خوبه،آرکانسیل خوبه،رژ ی بگیر اگر ماندگاری مثلا بعد از خوردن غذا برات مهمه ،نه از این ۲۴ ساعته ها ولی رژی بگیر که ماندگاری بالا داشته باشه لب رو ترک ترک نشون نده بعد خشک شدن ،حتما بدون سرب باشه،پنکیک خیلی مهمه،در آخر اینکه اگر محصولای آرایشی اصل باشن و درست استفاده بشن ماندگاری حداقل چند ساعته دارن.موفق باشی دوستم

عزیزم احتمالا پوستت چربه و منافذ پوست باز، اکثر افرادی ک پوست چرب دارن متاسفانه این مشکلو دارن  ...

وای پوست من دقیقا همینجوریه مخصوصا که هوا‌گرم هم بشه وای‌.. هیچی رو پوستم نمی مونه اب میشه میریزه پایین 

نه لبم باریک نیست اتفاقا برجستست نمیدونم چجوری از قرمزیش میزنه به فکم والا. حالا مداد چشم خوب چیزی س ...

اگر آرایشت زود پاک میشه و تسلط روی زدن خط چشم ندارین حتما خط چشم ماژیکی ضد آب استفاده کنید 

در غیر این صورت اکثر مداد ضد آب براتون مناسبه

2738
وای پوست من دقیقا همینجوریه مخصوصا که هوا‌گرم هم بشه وای‌.. هیچی رو پوستم نمی مونه اب میشه میریزه پا ...

منم همینم عزیز دلم ، ضد آفتابو بگوووو :)))) پوست من برق میزنه اکثر ضدآفتابارو امتحان کردم پوستم برق میفتاد ، حالا یدونه امروز خریدم ببینم چی میشه

سرمه چی؟از کجا؟

والا من از عطاری خریدم روش نوشته سرمه اثمد 

برای تقویت چشم هم هست

اما راستش سرمه دون رو خیلی گشتم تا پیدا کردم تو شاه عبدالعظیم  و تجریش پره من قبلا دیدم اما اون موقع که میخواستم بخرم نزدیک خونمون دنبالش بودم خیلی جاها پرسیدم نداشت اخرش شائسی دیدم یه عطاری داره

2706