2737
2734
عنوان

قبر پسرم جیگر گوشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4986 بازدید | 151 پست
عزیزم علت سقط چی یود؟

دکتر بهم دارو اشتباه داده بود و بوه رو کشته بود ولی تو بعضی ازمایشا مشخص شد ک هم بخاطر دارو بوده هم ضعیف بودن اسپرم شوهرم بخاطر واریسکول

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقته مرده متحرکم ۱۸سالمه بخاطر این اوضاع و مرگ بچم قلبم مریض شده به خاطر شوک عصبی. 

😢😢😢

این درد رو هیچکس نمیتونه درک کنه

ان شالله شمام باز دامنتون سبز بشه و شادی بیاد تو زندگیت

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
یا خدا چ جوری با احساسات کاربرا بازی میکنن جنین ۴ ماهه با این همه خاطرات و توصیفات عجیبه فک کنم جن ...

نمیخوای دلداری بدی نیا داخل. جنین چه یک‌روز چه‌چهار ماه بچه ی ادمه و طبق قانون باید جسدشو تحویل بدن اونم بچه چهار ماه

2728

عزیزم خدا بهت صبر بده...

ولی فقط چهار ماهش بوده...

پس فامیل ما که دختر شش ماهه اش رو که تازه شیرین کاریاش شروع شده بود و باهاش کلی خاطره داشت تو تصادف از دست داد چی باید بگه؟😭😭😭

دکتر بهم دارو اشتباه داده بود و بوه رو کشته بود ولی تو بعضی ازمایشا مشخص شد ک هم بخاطر دارو بوده هم ...

منم سقط داشتم خدابهت صبربده...عزیزم مطمعن باش خدا یه هدیه زیبا مثل قبلی برات کنارگزاشته به وقتش بهت میده و همون میشه تسکینت..ان شالله.

یه 

من فكر كردم بچه ات غرق شده منم سه تا سقط دارم سه ماهه اصلا خاطره اى ندارم باهاشون خدا بهت يه نى نى سالم بده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

دکتر نفهمید بچه مرده و منو سرکلاژ کرد با این ک تو سنو نوشته بود بچه مردع باورتون میشه؟؟؟دقیقا بعد از عمل سرکلاژ گف دوباره سونو بده من بهوش که اومدم حالم خیلی بد بود هیچکسو‌نمیشناختم. که بهم گفتن بچت مرده. تااازه بهوش اومده بودم نیم ساعت بود. شوک عصبی بهم وارد شد و قلبم.. 

2738
نمیخوای دلداری بدی نیا داخل. جنین چه یک‌روز چه‌چهار ماه بچه ی ادمه و طبق قانون باید جسدشو تحویل بدن ...

ی جوری نوشتین ک همه فک کردن پسرتون غرق شده 

بعده ی سال اومدین 

و از جنین ۴ ماهه حرف میزنید؟!

والا اونیم ک پسر ۱۸ ساله شو بعده ی سال از دست داده باشه اینجوری نمیگه

من فكر كردم بچه ات غرق شده منم سه تا سقط دارم سه ماهه اصلا خاطره اى ندارم باهاشون خدا بهت يه نى نى س ...

من کلییییی حرف زدم باهاش من کلی زندگی کردم باهاش. شوهرم کارش جوریه که دو هفته ازم دوره یک‌هفته پیشمه. و داخل این دو هفته مونسم بود بچم

نمیخوای دلداری بدی نیا داخل. جنین چه یک‌روز چه‌چهار ماه بچه ی ادمه و طبق قانون باید جسدشو تحویل بدن ...

استارتر عزيز ببين انقدر خودت رو اذيت نكن انشالله دوباره باردار ميشى ميدونى چقدر در طول روز بچه ها بهشتى ميشن اگه اينستا دارى برو پيج سفر كرده رو ببين هزاران هزار بچه همه با عكس و علت اسمونى شدنشون هستن كه الان زير خاكن هر كدوم به يه دليل خداروشكر كن كه دنيا نيومده خدا امتحانت كرد كمى قوى باش

من خیلی وقته مرده متحرکم ۱۸سالمه بخاطر این اوضاع و مرگ بچم قلبم مریض شده به خاطر شوک عصبی. 

بد به قضیه نگاه می کنی.اون بچه چون گناهش کم بوده خدا زود برده پیش خودش.و مثل ما که گناهامون زیاد بوده مجبور نیست ده ها سال تو این دنیا رنج بکشه تا پاک شه.جای پسرت تو بهشته.

ی جوری نوشتین ک همه فک کردن پسرتون غرق شده  بعده ی سال اومدین  و از جنین ۴ ماهه حرف میزن ...

لطفا برو و حال بد منو بدتر نکن. یک سال برای تو شاید مدت کمیه و عین خیالتم نیست و اصلا نمیتونی منو درک کنی ولی منه ۱۸ساله داخل این یک سال به اندازه ده سال پیر شدم. هر روز دکتر قلب هر روژ یه خروار ارامبخش هر روز بیمارستان هر شب دیازپام هر شب اکسیژن هر شب مردن و زنده شدن. تو مادر نیستی میدونی؟اگه بودی به یه مادر دل سوخته اینو‌نمیگفتی

من کلییییی حرف زدم باهاش من کلی زندگی کردم باهاش. شوهرم کارش جوریه که دو هفته ازم دوره یک‌هفته پیشمه ...

ولى روحيه اتو از دست نده كاملا مشخصه هنوز تو شوك هستى از دكتر كمك بگير به اميد خدا دوباره اقدام كن واسه باردارى سنتم خيلى كمه هنو جوونى زندگى ادامه داره خدايي نكرده اگه با مشكل بدنيا مي اومد هم تو عذاب ميكشيدى هم اون بچه حكمت اين بوده دنيا نياد جاش خدا يه نى نى سالم بهت هديه ميده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2706