2733
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 41 پست
از خستگی زیادم میشه اینجوری.من الان ازینکه بیدارممو توگوشی،عذاب وجدان گرفتم بخدا😓

منم تا زه فردادارم میرم سفر نزد مادر شوهههر عزیزم 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم تا زه فردادارم میرم سفر نزد مادر شوهههر عزیزم 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

کجاست خونشون؟شماکجایی؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
کجاست خونشون؟شماکجایی؟

من تهرانم 

اونا یه شهر دیگه 

چه طور

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
2728
هیچی عزیزم گفتم ینی کدوم شهر میخای بری حالا؟؟؟همین.☺

اهان ببخشید گفتم شاید آشنا در اومدین

اونا اصفهان هستن

اهان ببخشید گفتم شاید آشنا در اومدین اونا اصفهان هستن

😂😂😂چجوری اخه.چیزی نگفتی که ازکجا باید بشناسم.

اهان ببخشید گفتم شاید آشنا در اومدین اونا اصفهان هستن

البته منم همین الان خونه مادرشوهرم هستم😊

2740
😂😂😂چجوری اخه.چیزی نگفتی که ازکجا باید بشناسم.

نمی دونم

😂😂

البته منم همین الان خونه مادرشوهرم هستم😊

خوبه اوضاع؟؟

خوبه اوضاع؟؟

اره مال من خداروشکر بد نیستن زیاد.اما من خودم حساسم.البته این بنفعم شده تونستم ناراحت شمو جواب بدم اونام خودشونو جمع کنن.اما ذاتشون بد نیست