2737
2739
ینی واقعا خاک تو سر همچین مادرشوهرایی منم یه تحفه دهن لق دارم لعنتی مثل مار غاشیست نیش میزنه و نیش م ...

لعنت ب اين مادرشوهرا 

من هميشه ميگم اي كاش بچه خواهرشوهرمم وارد همچين خانواده اي بشه ك خودشون درد منو بفهمن 

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
مادر شوهر من مارو شام دعوت میکنه میریم میبینیم میز شام جمع شده خوردن واسه ما جدا میارن

وااآای خنده م گرفت بخدا.آدم نمیدونه بخنده یاناراحت شه.اخه چرا اینقد عجیبن؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقااااااااا منم ب همين وضع دچارم 😂

من تصمیم داشتم مثل خودشون رفتار کنم ولی دو سری آخر صبر کردن ما هم برسیم وگرنه واسشون برنامه چیده بودم😂

جدیدا هم‌ همش از عروس برادرش تعریف میکنه بد رو‌مخمه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
تو بگو مال من کو یا مال شوهرت  و بردار  امروز حواسشون نبود برا من ماست بزارن من مال شوهر ...

پیشنهاد خوبیه ایندفعه مال شوهرمو برمیدارم خیلی بی فرهنگن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
بچه ها این وقت شب چرا بیدارین هنوز؟؟؟؟

من واسه غمی که مادرشوهر تو دلم کرده..

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
کاش میتونستم ..ای کاش همین الان کلی حرف پشت سرم میزنه به دروغ به خدا یه حرفایی گفت جلوی شوهرم که زنت ...

پس خدارو شکر شوهرت حامی توس. چارهش اینه که خودت جوابشونو بدی.تند و محکم.براچی گریه میکنی؟؟؟محکم ازخودت دفاع کن.راهکار دختر دریا عالی و کامله.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
وااآای خنده م گرفت بخدا.آدم نمیدونه بخنده یاناراحت شه.اخه چرا اینقد عجیبن؟؟؟

نمیدونم والا اون جمله رو شنیدی که میگه وقتی میمیری نمیفهمی مردی تحملش واسه دیگران سخته بیشعوری هم‌مشابه همین وضعیته😅

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
وای من همیشه فکر میکردم چون خیلی صمیمیه رفتارش با من اینجوریه 😐😶

همه که مثل هم نیستن خودت بهتر میشناسیش اگه خوبه فکر بد نکن

2740
مادرشوهر من تا موقع بي احترامي ميشه يا كار كردن ،ميگه تو مث دخترموني وظايف دخترمونم داري حرف ميزنيم ...

بگو عین دخترت بودم ک مثل ریگ پول خرجم میکردی 

فقط به عروس ک میرسن افعی و خسیس میشن 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
خدا لعنتشون کنه ــ وقتی سوال میپرسی جواب نمیدن در گوش شوهرت بگو انگار با دیوار بودم 

شوهرمم سوال منو تکرار میکنه باز جواب نمیدن مثلا تمرکز کردن رو تلویزیون!

شوهرم. حریفشون نمیشه خیلی پررو تر از این حرفان

کاش میتونستم ..ای کاش همین الان کلی حرف پشت سرم میزنه به دروغ به خدا یه حرفایی گفت جلوی شوهرم که زنت ...

عزیزم میشه.وقتی که فقط با شوهرت بری و با شوهرت برگردی کنار شوهرت بشینی خیلی هم خوب میشه 

حرفی هم زد بگو والا ما تمام مدت پیش خودت بودیم دیدی دیگه

البته یه راه دیگم هست که بستگی به شوهرت داره که چطور ادمیه بهش بگی عزیزم برو برا من بیار

من از اول با شوهرم طی کردم خونه مامان من خودم کارا رو میکنم چیزی خواستی بگو ،خونه مامان تو خودت انجام بده

ولی اینکه مال شوهرت رو برداری خیلی راه شدنیه مثلا تو و شوهرت و مادر پدرش هستین ۳تا چایی میاره،تو درجا یکی رو بردار.یا اونا نمیخورن یا میرن میارن.شوهرت هم دو بار بهش نرسه دادش در میاد میگه چه وضعیت یا به تعداد بیارین یا نیارین 

واااای چقد عالیییی گفتی بخدا.خیلی خوب گفتی والا.تنها راهش اینه.امیدوارم استارتر بکا ببندتش.عاشقت شدم ...

اره خیلی خوب بود باید با همین سیاستا جلوشون وایستم

نه جرات داريم مگه  تازه دستورم ميده مياد خونمون  كانال فلان كانال باشه  چراغ خاموش ...

خدا جواب خوبیهاشو ب خودش برمیگردونه نمازش بخوره تو سرش!