2737
2734

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄

@96soli‍ ‍ 

@ظرف_عسل‍ 

@shagha_k‍ 

@pani54

@دوست_داشتنی_ام‍ 

@20bahar‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@فدرابانو   😁 بيا سال ٩٨ و استارت بزنيم😂

عزیزم بابت اونروز عذرخواهی میکنم اعصابمو خیلی خورد کرده بودن بخاطره عکسم 

بعد ک توام گفتی از کوره در رفتم درسته مجازی هست اما هم اینکه دوس ندارم کسی ازم ناراحت بشه هم اینکه کاربر خوبی هستی😍 سال نو هم مبارک انشالله سال خوبی داشته باشی خانم خوشگل☺😍😘

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @vanda_maximoff ‍ ...

خوشبحالت چه سپاه پر و پیمونی داری😁😁😁😔😔😘😘

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2728

@سناخانومی‍ 

@mahakam57‍ ‍ 

@m1414_mohi‍ 

@jojee19‍ 

@ملکه_صورتی‍ ‍ 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

@سیب_ترش‍ 

@_____آزاده____‍ ‍ 

@4404aylin‍ 

@حلماگلی2‍ 

@ایگواناا‍ 

2740
عزیزم بابت اونروز عذرخواهی میکنم اعصابمو خیلی خورد کرده بودن بخاطره عکسم  بعد ک توام گفتی از ک ...

عزيزم من متوجه شدم ك از چيزي ناراحت هستي اما من اصلا از دستت ناراحت نبوده و نيستم😘 درسته مجازيه اما دلمون ك مجازي نيس😝😘انشالله سالي پر از سلامتي و عشق و پول و كلي چيزاي خوب داشته باشي زيبا جان🌷❤️

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
@pariiii_74   ❤️❤️

سلام عزيزم

خوبي خوشگلم؟؟سال نو مبارك باشه مهربونننن

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @سیب_ترش ‍  ...

همچنین شما رئیس جونننننن

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩

@مسیحا97‍ 

@sobhanampesaaraamm‍ 

@aram7568‍ 

@آذرماهی۷۵‍ 

@سپیده22‍ 

سال نوتون مبارک امیدوارم سالی پر از دل خوش داشته باشید 😍بیاین عکسیه سال جدید 😄 @همتا_6429198 ‍&n ...

سیقت نازار(فدات نازنین)شماهم سال خوبی داشته باشید😍😍❤️❤️❤️

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2706