2733
2734
عنوان

سوال درباره مسئله زنانه

287 بازدید | 9 پست

سلام . سال نو همگی مبارک . بچه ها من مدتیه که یه مشکلی دارم . من کیست تخمدان دارم   دکتر برام قرص سیپروترون کامپاند تجویز کرده بود . توی دوره ی سوم مصرف قرص دچار لکه بینی شدم و شک کردم که نکنه چون بعضی شبا یک ساعت اینور و اونور خوردم اینجوری شدم و بعدش یکم شدید شد که دیگه باقی دوره رو نخوردم و بعد یک هفته پریود شدم . و طبق دستور پزشک از روز ۵ شروع کردم دوره جدید رو ولی متاسفانه الان چندروزه لکه بینی شدید پیدا کردم و باز پریود . خواستم برم پیش دکتر که یا نبودن یا نوبت ندادن والان من خیلی نگرانم . اخه مگه میشه تو یه سیکل ۱۵روز لکه بینی داشته باشی قرص تموم شه یه هفته پاک بعد پریود و بعد یه هفته پاک و بعد دوباره لکه بینی ۱۵روز و بعد دوباره پریود . توروخدا اگه کسی چیزی میدونه یا شرایط مشابه داشته بگه چه کنم یااز چیه ؟ واقعا شرایط روحیمو خراب کرده . 

هورمونات بهم ریخته

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740