2737
2734

2روز قبل تموم حرف هایی رو که میخواستم به همسرم بگم و نمیتونستمو طبق توصیتون نوشتم تو نامه.براش گزاشتم رو میز که دیدم برد سر کار.

قرار بود ساعت 3 بیاد خونه ولی نیومد.هرچی هم اس دادم و زنگ زدم بهش جواب نداد.تماس ها و بیام هم با گوشی خودم نبود چون گوشیم داغونه و با تبلت آریا و گوشی مامان بزرگش زنگ میزدم.

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 

حتی اگر حالش روحیش خیلی بد بود حتما باید میومد خونه.چون 4شنبه سوری بود و مدام ترقه میزدن تو محلمون و من تنها بودم با یه بیرزن و داداشش که مریضه و از ضدای ترقه میترسه خب.

خدا رو شکر چیزی نشد اونشب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب چی شد

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738

دیروزم که اومد خونه اصلا نه اومد بیشه من .نه رفت طبقه بایین یه سر به مامانبزرگ و داداشش بزنه.مستقیم رفت تو یه واحدا مامان بزرگش که خالیه.موقع تحویل سالم من تنها بودم.باز دوباره هرچی در میزدم و باهاش حرف میزدم درو باز نمیکرد .اصلا هیچ واکنشی به حرفام نشون نمیداد.

استارتر لطفا اگرامکانش هست همه رو تویه پست بگو هی نیان بپرسن چی شد

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

باز با مشورت نی نی سایتیا واسه زندگیتون تصمیم گرفتین؟؟؟؟؟

واقعا چطور جرات می کنید به توصیه ادمهایی که شاید حتی به یک روش از روش های مشاوره‌ی خانواده هم آگاهی ندارن عمل کنید؟؟؟؟؟؟؟

شگفتا.....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706