2737
2734

عزیزم من تاپیکتو خوندم متاسفم از این که رابطتون به اینجا کشیده شده ولی ب نظرم با دلت تصمیم نگیر چون تو دور و زمونه ای نیستیم که عشق زیاد جواب داده باشه و شما هم که زیاد در مورد ازدواج اصرار کردید دیگه یه جورایی بعدا هر اتفاقی بیوفته میندازه گردن اصرار شما.، شما دو راه داری یا بمون و اصلا حرف خاستگاری و ازدواج رو نزن تا خودش بخاد یا اینکه دورش رو خط بکش و با یکی ازدواج کن که همه موقعیتاش خوب باشه از بین خاستگارات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اینم بگم اگ تصمیم گرفتی دورش رو خط بکشی و با یکی دیگه ازدواج کنی سعی کن یه مدت دور از هر رابطه ای باشی یعنی بین کات کردنت و انتخابت برای ازدواج فاصله باشه که خدای نکرده زود تصمیم نگرفته باشی

2728
عزیزم من تاپیکتو خوندم متاسفم از این که رابطتون به اینجا کشیده شده ولی ب نظرم با دلت تصمیم نگیر چون ...

عزيزم ممنونم بابت جوابت

ببين من شرايطم جورى هست كه بايد تا سال ديگه كه درسم تموم ميشه تكليفم مشخص باشه چون اگه قرار نباشه با هم باشيم من دلم ميخواد واسه ادامه تحصيل از ايران برم

عزيزم ممنونم بابت جوابت ببين من شرايطم جورى هست كه بايد تا سال ديگه كه درسم تموم ميشه تكليفم مشخص ب ...

خب خارج رفنتن خیلی بهتر از موندنته تو که شرایطتت انقد خوبه چرا منت یه ازدواج رو میکشی قرار نیست که ازدواج هدفت بشه عزیزم

خب خارج رفنتن خیلی بهتر از موندنته تو که شرایطتت انقد خوبه چرا منت یه ازدواج رو میکشی قرار نیست که ا ...

خيلى دوستش داشتم يه زمانى

همه آرزوم بود فكر ميكردم قراره همه عمر با هم باشيم

2738