2737
2739
عنوان

سرد و گرم شدن رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 82 پست
خب بنظر من دوره نامزدی هرچی طولانی تر باشه بیشتر حرف بوجود میاد شما همون یکی دوماه نامزدی کافیه  ...

آخه میگم این زمان برای شناخت کمه. 

یعنی دوران عقد بیشتر باشه بهتره؟ 🤔

آخه اون کسی که میخواد بیاد جلو ( البته اگه قسمت باشیم) سربازی نرفته 🤦 تا بیاد سربازیش تموم شه و کار پیدا کنه نمیشه عروسی گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میگم این زمان برای شناخت کمه.  یعنی دوران عقد بیشتر باشه بهتره؟ 🤔 آخه اون کسی که میخواد ...

یه چیز جالب شوهرمنم سربازی نرفته بود.کار نداشت فقط از دار دنیا یه لیسانس داشت نه زمین نه خونه نه ماشین هیچی نداشت تازه مهریه هم ۱۴ سکه گرفت

2731
یه چیز جالب شوهرمنم سربازی نرفته بود.کار نداشت فقط از دار دنیا یه لیسانس داشت نه زمین نه خونه نه ماش ...

صبر کردین سربازیشون تموم شه بعد رفتین خونه خودتون؟ 

از زمان خواستگاری تا عروسی چقدر طول کشید؟ 

قرص قمرجان هر سوالامو دوست نداشتین جواب ندیناااا

میدونم سوالام شخصیه🙄🙈

بعد ک از سربازی اومد دوماه بعدش عروسی کردیم تو یه جای دولتی ساعتی ۳ هزارتومن کار میکرد امروز عروسی کردیم فردا صب از کارش زنگ زدن قرار دادیش کردن خدا تا حالا خیلی با ما بوده خیلی رسونده خداروشکر

موافقم باهات.نشد یکی بیاد بگه شوهر من خوبه راضی باشه

شوهر من خیلی خووووووووبه. و رمز خوب بودنش پدر شوهرمه که مهربون بودن و زن دوست بودن رو به پسرش یاد داده😍😍❤️❤️

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2738