2733
2734
ده تا طناب بزن.عینه شیلنگه شهرداری میاد

شلنگ آتش نشانی  منظورتون نبود احیانا ؟😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟

سری قبل ۲۰ رو پریود بودم ۴ روز به عید تموم شد عفونتم دارم دکتر رفتم گفت عفونت با پریودی کم شده حالا میخوام دوباره پریود شم که به کل بره خیلی اذیتم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بخدا هزاربار خوردم نمیدونم چرا نمیاد

خیلی هم نخور روانی میشی بزار اثر میکنه😂😑

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
2740
سری قبل ۲۰ رو پریود بودم ۴ روز به عید تموم شد عفونتم دارم دکتر رفتم گفت عفونت با پریودی کم شده حالا ...

آها...

آخه من امروز ویروس گرفتم پریودم شدم دیوانه شدم

قرص اسهال خوردم پریودم بند اومد دل درد و کمر درد شدیییید گرفتم

تخم شوید  بجوشون بخور ابشو با نبات من خوردم فرداش شدم عالیه رد خور نداره

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
آها... آخه من امروز ویروس گرفتم پریودم شدم دیوانه شدم قرص اسهال خوردم پریودم بند اومد دل درد و کمر ...

منم کمرم درد میکنه

هر چی سختیه واسه زنه به خدا

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
سری قبل ۲۰ رو پریود بودم ۴ روز به عید تموم شد عفونتم دارم دکتر رفتم گفت عفونت با پریودی کم شده حالا ...

وای مثه من منم یکماه پریود بودم مگه قطع میشد لعنتی.عفونتم نداشتم😩

هر بار این درو محکم ببند برو
2706