2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به ما دو نفر چيه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22676 بازدید | 317 پست

ي كاربرديگه هم بود ب اسم سارا

كاربريش شريل؟؟ 

اونم امريكا بود جدا شد از نامزدش ايا شما بودي؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اختلاف سنی خیلی زیاد  اون 3 سال دیگه 40 سالش میشه دیگه اون ذوق و شوق شما رو نداره توی همه مسائ ...

اصلا هم اونجوری نیست. منم با شوهرم ۱۱ سال اختلاف سنی دارم. 

خداروشکر میکنم ک خواستگارهای همسنمو رد کردم. الان زندگی اونا رو هم میبینم دیگه. 

استارتر عزیزم مونده به طرفت. خیلیا هستن تو ۲۰ سالگی افسرده ترین آدم هستن و خیلیا تو ۶۰ سالگی روحیه شون از صدتا جوان بهتره. بنظرم اگه مثل شوهر من ماشالله شاد و باروحیه و اهل مسافرت باشه حتما ازدواج کن. من پیش شوهرم ک وایمیستم انگار نهااایت ۵ سال احتلاف سنی داریم. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من که نمی‌فهمم یه داستان دروغین چه حسادتی داره.  فقط عجیبه چرا دروغ بگی؟ چه جذابیتی داره؟  ...

شدیدا باهات موافقم مخصوصا ک گفت همه مغازه ها سبزه و سنبله🤣🤣

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

عشق من فقط برات آرزوی خوشبختی میکنم چون خیلی دل مهربونی داری. 

ضمنا من اگه مرد بودم خودم میگرفتمت یا اگه داداشم دوست دختر نداشت واسه اون میگرفتمت خلاصه که نمیزاشتم دست اجنبی بهت برسه😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

عزیزم مگه شیراز نبود خونتون؟؟ سال پیش گفتی شیرازه خونمون. چطوری ۶ ساله امریکایی

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2738
مانترا جون تو كاربر محبوب مني عاشقتم

😘🌹لطف داری عزیزم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706